İlk Vine Fenomenlerinden “Cocumuyo” Hakan Hepcan’dan Yeni Nesil Fenomenlere Ağır Sözler: “Vasıfsızsınız…”

Aleyna

Haberler

9 Aralık 2020

İlk Vine Fenomenlerinden “Cocumuyo” Hakan Hepcan’dan Yeni Nesil Fenomenlere Ağır Sözler: “Vasıfsızsınız…”

2013 yılında ülkemizde Vine uygulaması deyim yerindeyse patlamıştı! Kullanmayan kişi yok denecek kadar azdı! O dönemler Tiktok yok, Instagram’a story özelliği henüz gelmemiş bırakın story özelliğini Instagram’a en fazla 15 saniyelik videolar yükleyebiliyoruz. Youtube Türkiye’de Youtuberlık kavramı yeni yeni gelişiyor, adam akıllı kanal sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Öyle bir karanlık dönem!

O karanlık dönemde herkesin sarıldığı bir uygulama çıktı: Vine! 7 saniyelik videolar ile izleyenleri güldürmeye çalıştığınız bir sosyal medya uygulaması! Tüm dünyada bir anda çok popüler bir hale geldi, tabii ülkemizde de. İlk fenomenler o zamanlardan çıktı desek yanlış olmaz; Aykut Elmas, Atakan Özyurt, Fatih Yasin, Hakan Hepcan, Berkcan Güven ve nicesi!

Ancak; Hakan Hepcan, Vine fenomenlerinin ilklerinden biriydi. Onu “Cocuyo mu?, Cocumuyo!” videolarından hatırlıyoruz!

Şimdilerde 39 yaşında olan Hakan Hepcan, Vine döneminde tanınmaya başladığında da 30’lu yaşların başındaydı! Evet, şimdilerde 20’li yaşlarda olan fenomenlere “vasıfsız ve çirkin” diyor ama kendisi bu videoları çektiğinde 30’larındaydı!

Sonraki zamanlarda Vine kapandı, bütün fenomenler Youtube ve Instagram’a akın etmeye başladı. Başarılı olan kişiler yıllardır bir şekilde hayatımızda olmaya devam ediyor ama bazı kişiler de zamanla unutuldu gitti. Hakan Hepcan gibi!

Dissleşme!

Hakan Hepcan, Türkiye’den taşınma kararı aldı ve evlenerek Norveç’e taşındı. Hayatına orada devam ediyor. Ancak, nedendir bilinmez birden bire buradaki fenomenlere laf atmaya başladı! Öncelikle dün, Şule Alkış isimli bir fenomenin fotoğrafını storysinde paylaştı Hakan Hepcan, hem de “Bu kız mı feno şimdi?” açıklamasıyla!

Hakan Hepcan story

Bu storyden sonra fenomenler arasında dissleşme başladı! Eski fenomen Hakan Hepcan’a önce Berkecan Güven, ardından da Orkun Işıtmak cevap verdi!

Berkcan Güven, Hakan Hepcan’ın storysini paylaşarak; üzerine “Bu adam gördüğüm en gerizekalı en!” yazarak tepkisini belli etti!

Berkcan Güven Story

Berkcan Güven’in bu paylaşımını gören Hakan Hepcan; “Bozanın şahidi şıracı” açıklamasıyla kendini savundu ve Berkecan Güven için ağır iddialarda bulundu!

Hakan Hepcan Story

Orkun Işıtmak ise, “Gel derdim de gelemiyorsun!” açıklamasıyla tepkisini dile getirdi.

Orkun Işıtmak Story

Fenomenlere Ağır Sözler!

Bu dissleşmenin üzerine bugün Hakan Hepcan, bütün fenomenleri hedef alan bir video yayınladı ve fenomenlerin; vasıfsız, çirkin olduklarını iddia ederek, takipçilerine de ergen yakıştırması yaptı!

Sosyal medya kullanıcı tarafından Hakan Hepcan’ın bu hareketi, “dikkat çekip tekrardan gündeme gelmek istiyor!” olarak yorumlandı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz