Ekranların Yeni Gözdesi O Oldu! Tüm Yapımcılar Artık Ramo’nun Yıldızı Esra Bilgiç’in Peşinde

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Ekranların Yeni Gözdesi O Oldu! Tüm Yapımcılar Artık Ramo’nun Yıldızı Esra Bilgiç’in Peşinde

Show Tv’nin fenomen dizisi Ramo yavaş yavaş final yapmaya hazırlanıyor. Ramo ile yıldızı parlayan Esra Bilgiç ise sektörün en popüler oyuncularından biri oldu. Teklif üzerine teklif alan ünlü ismin yeni projesi ne olacağı merak konusu oldu.

esra bilgiç-ramo

Başrollerinde Esra Bilgiç, Murat Yıldırım, İlker Aksum, Mehmet Yılmaz Ak gibi isimlerin yer aldığı Ramo, şüphesiz Türkiye’nin en sevilen yapımlarından biri. Her bölümüyle ekranlarda fırtınalar estiren fenomen dizi geçtiğimiz günlerde final yapacağını sevenlerine duyurmuştu. Final kararı ile hayranlarını çok üzen Ramo sevenleri ile son kez 16 Nisan’da buluşacak.

Tekliflerin Ardı Arkası Kesilmiyor

Güzelliği ve yeteneği ile herkesin gönlünde taht kuran Esra Bilgiç Ramo’daki karakteri Sibel ile de çok sevilmişti. Türkiye’nin en popüler kadın oyuncularından biri haline gelen yıldız isim, Ramo’nun final kararı almasıyla birçok teklif almaya başlamış. Yapımcıların yeni gözdesi olan Esra Bilgiç’in yeni sezonda nasıl bir projeyle karşımıza çıkacağı en merak edilen konulardan biri oldu. Başarılı oyunculuğu ile göz dolduran ünlü ismin her türlü rolün hakkını layığıyla vereceğinden şüphemiz yok.

esra bilgiç-ramo

1992 yılında Ankara’da dünyaya gelen Esra Bilgiç’i ilk Diriliş Ertuğrul’da izlemiştik. Halime Sultan karakteriyle izleyiciden tam not alan ünlü isim daha sonra Türkiye’nin en büyük jönlerinden Murat Yıldırım ile başrolü kaptı. Diriliş Ertuğrul’dan sonra Ramo dizisi ile kariyerinde sıçrama yaşayan güzel oyuncuyu ekranlarda daha çok göreceğiz gibi.

Ünü Türkiye’yi Aştı

esra bilgiç-ramo

Ramo’nun dünyanın farklı ülkelerinde yayınlanmaya başlamasıyla ünü ülke sınırlarını aşan Esra Bilgiç, yurtdışından da birçok teklif alıyor. Molped’in yeni marka yüzü olan ünlü isim, Cezayir ve Pakistan’da markayı temsil edecek. Cezayir ve Pakistan’daki Molped reklamlarında oynayacak güzel oyuncu, bu projeyle yurtdışındaki ününe ün katacak.

Benzer Haberler

Kamila ereshbayeva 12 Nisan 2021

Ramonun finali aci olucak.sevgili murat yildirima saglik diliyorum.Turkmenistan

Yorum Yaz