Selin Şekerci Çocukluk Fotoğrafları ve Annesinin Gençlik Kareleri ile Annesinin Doğum Gününü Kutladı!

Aleyna

Haberler

13 Aralık 2020

Selin Şekerci Çocukluk Fotoğrafları ve Annesinin Gençlik Kareleri ile Annesinin Doğum Gününü Kutladı!

31 yaşındaki güzel oyuncu Selin Şekerci, farklı projelerde bizlerin karşısına çıkmaya devam ediyor! En son “Çatı Katı Aşk” isimli dizide başrol olarak rol alan Selin Şekerci, Şirin Çetin isimli bir karaktere can vermişti. Büyük umutlarla başlayan ve güzel bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizi, reytinge kurban giderek kısa sürede yayından kaldırıldı!

Çatı Katı Aşk dizisinden sonra henüz yeni bir projede izlemediğimiz Selin Şekerci, Instagram’da 2 milyon takipçiye sahip. Türkiye’nin en çok takipçisi olan oyuncularından biri kendisi. Sık sık takipçileriyle gündelik hayatını paylaşmayı ihmal etmiyor güzel oyuncu. Dün Instagram’da annesinin doğum gününü kutlayan Selin Şekerci’nin bu paylaşımı kısa sürede 30 binin üzerinde beğeni aldı!

Selin Şekerci’yi İlk Kavak Yellerinde İzlemişiz!

Aslında Selin Şekerci’yi ilk olarak, bir dönemin efsane gençlik dizisi olan Kavak Yelleri’nde Feyza karakteriyle izlemişiz! O zamanlar henüz daha 18-19 yaşında olan güzel oyuncunu ilk set heyecanını Kavak Yelleri dizisinde yaşadı!

Başrol: Melekler Korusun

blank

Selin Ciğerci’nin tanınması ise, 2009-2010 yılları arasında Melekler Korusun isimli dizide başrollerden birini canlandırmasıyla gerçekleşti! Melekler Korusun dizisinde canlandırdığı Özgür Çelikli karakteri sayesinde sevilen ve tanınan oyuncu, bu diziden sonra kısmeti açıldı diyebiliz!

2011 yılında; Leyla ile Mecnun dizisinde konuk oyuncu olarak Şekerpare karakterini canlandıran Selin Şekerci, “Ay Büyürken Uyuyamam” isimli sinema filminde başrolü kapmaya başardı. Bu sinema filmi, Selin Ciğerci’nin ilk beyazperde deneyimi oldu. Aynı sene, İzmir Çetesi isimli dizide yardımcı karakterlerden Mira isimli karaktere hayat veren güzel oyuncu için 2011 senesi dolu dolu geçti diyebiliriz!

Annesinin Doğum Gününü Kutladı!

Instagram’da büyük bir hayran kitlesi olan Selin Şekerci, geçtiğimiz gün annesinin doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi! Annesinin gençlik fotoğraflarını ve kendisinin çocukluk hatta bebeklik fotoğraflarını paylaşan Selin Şekerci: “İyi ki doğdun Anneciğim! ? Kusura bakma bu yıl duygusal bir mesaj yazamayacağım? Fotoğraflara bakarken tek bir kıyafetini saklamadığın için sinirlendim çünkü? Yaşlanıyoruz diye gençliklerimizi koydum! Kendine çok iyi bak seni çok seviyorum?” diyerek bu güzel sözler ve eski fotoğraflarla annesinin doğum gününü kutladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz