Berfu Yenenler Kocası Eser Yenenler’den Evlilik Yıl Dönümlerinde Bakın Ne Umdu Ne Buldu!

Aleyna

Haberler

13 Aralık 2020

Berfu Yenenler Kocası Eser Yenenler’den Evlilik Yıl Dönümlerinde Bakın Ne Umdu Ne Buldu!

Instagram’ın kesinlikle eeen ponçik ve eğlenceli ailesi Yenenler ailesi olabilir! Eser Yenenler, geçtiğimiz yıllarda Berfu Yenenler ile hayatını birleştirerek; bir de çocuk sahibi oldu. Zaten tanınan ve sevilen bir oyuncu ve sunucu olan Eser Yenenler, Intagram’da da sevimli ailesini paylaşmaya başlayınca her hafta gündeme gelmeye başladılar!

Aslında, Eser Yenenlerin eşi Berfu Yenenler; Instagram’a daha düşkün. Hele de Instagram’ın yeni özelliği olan Reels’e. Reels’te kısa kısa videoları çekip, farklı şarkılarla ya da farklı filtrelerle aşşırı eğlenceli videolar üretebildiğiniz bir özellik. Tiktok’a benziyor diyebiliriz. Bu özellik yakın zamanda Instagram’da çokça sevilmeye ve kullanılmaya başlandı.

Ünlü simalardan Reels özelliğini en çok kullanan kişi Berfu Yenenler! “Karantina modu, Hayaller vs Hayatlar” gibi pek çok eğlenceli video çeken Berfu Yenenler, bu videoları elbette yalnız çekmiyor! Kendine suç ortağı olarak eşi Eser Yenenler’i seçiyor çoğu kez! Tabii oğlu Kuzey Yenenler’i de kadrajdan uzak tutmayı tercih ettiğini söyleyemeyiz Berfu Yenenler’in. Sık sık hem Reels videolarda hem de Instagram storylerinde yer veriyor sevimli oğluna!

Her Reels videosu milyonlarca tık alan Berfu Yenenler; dün, bizlerle yeni bir Reels videosu paylaştı! Eser Yenenler ile evlilik yıl dönümlerini kutladıkları anları kameraya alan Berfu Yenenler, bunu yaparken mizahı da elden bırakmadı! Hayaller vs Hayatlar konseptiyle çektiği Reels videosunda, Berfu Yenenler’in yıl dönümü için kurduğu hayallerden birazcık farklı bir kutlama aldığını görüyoruz. Açıklama olarak: “Yıl dönümümüzde neler umuldu neler yaşandı…. ?♥️ kocaam nice yıllarımız olsuun aferin aferiiin @eseryenenler” yazmayı ihmal etmeyen Berfu Yenenler, deyim yerindeyse yıldönümü kutlamalarını ti’ye aldı!

Berfu Yenenler Yorum

Berfu Yenenler, bu paylaşımının ardından takipçileri tarafından adeta linçlendi! Berfu’nun takipçileri tarafından Eser Yenenler’in yaptığı hazırlıklar çok beğenildi ve “Daha ne istiyorsun?” yorumları yapıldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz