Zor Günler Geçiren Hadise’den Göndermeli Paylaşım Geldi: Bu Sözler Kime? Yoksa Ayrılık Sinyali mi?

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Zor Günler Geçiren Hadise’den Göndermeli Paylaşım Geldi: Bu Sözler Kime? Yoksa Ayrılık Sinyali mi?

İlişkileri özellikle bu aralar sınav üstüne sınav yaşayan Hadise – Kaan Yıldırım ilişkisi acaba bu kez bitti mi? İkili tam da sık sık ilişkilerinin akıbetine dair haberlerle gündeme gelirken Hadise yine oldukça manidar bir paylaşım yaptı. İşte Hadise’nin paylaşımı ve ilişkilerine dair detaylar!

Sonumuz Değişir mi?

Geçtiğimiz yıl ilişkilerine ara veren Hadise ve Kaan Yıldırım bir süre ayrı kaldıktan sonra birbirlerine bir şans daha vermeye karar vererek yeniden bir araya gelmişlerdi. Uzun bir birliktelikleri olan Kaan ve Hadise ikilisi bu esnada da birçok kez ayrılık iddiaları ile gündeme geldiler. Bugünse Hadise sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir paylaşımla yine hayranlarının kafasını karıştırmayı başardı doğrusu. Albüm tanıtımı için çekilen siyah elbiseli fotoğrafını siyah beyaz haline getirip üzerine bir de siyah kalpli bir mesajla paylaşım yaptı. Ünlü sanatçının paylaşımında kullandığı “Bu hikayeyi en başa sarsak sonumuz değişir mi?” ifadesi ise herkesin aklına acaba sorusunu getirdi.

Yine Reza Zarrab Meselesi mi?

hadise

Yakın zamanlarda yine ayrılık iddiaları sosyal medyada konuşulmaya başlayan çift için Hadise cevap niteliğinde bir fotoğraf paylaşmıştı. İddialara göre Kaan Yıldırım ve Hadise arasında Reza Zarrab’la bir yasak ilişki yaşayıp yaşamadığı yeniden gündeme geldi ve bu da bir krize neden oldu. Ancak bu iddiaların üzerine ne Hadise’den ne de Kaan Yıldırım’dan ayrılığa dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

Tek Takibi Var O da…

HAdise Kaan yıldırım

Daha önce de ikilinin ayrıldıklarına dair birçok iddia ortaya atılmış ancak birçoğu da asılsız çıkmıştı. Hatta yine bu iddialardan bir tanesinde Instagram’da 12,6 milyon takipçisi bulunan ve hiç kimseyi takip etmeyen Hadise bir tek sevgilisini takibe almıştı. Hadise halen daha Instagram hesabından bir tek oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım’ı takip ediyor. Umarız ki bu notu da sadece albüm hazırlıklarına dair bir yorumdur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz