Exxen İçin Bir Araya Gelen Berkcan Güven ve Reynmen, Acun Ilıcalı İle Betüş’ün Kafesi İçin El Sıkıştı!

Aleyna

Haberler

13 Aralık 2020

Exxen İçin Bir Araya Gelen Berkcan Güven ve Reynmen, Acun Ilıcalı İle Betüş’ün Kafesi İçin El Sıkıştı!

Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’i bilmeyen duymayan kalmadı! Öyle ki Exxen için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Acun, kızı Melisa için Sihirli Annem dizisinin uyarlamasını çektiğini tüm Türkiye’ye duyurmuştu. Bu haber sonrasında ciddi yankı uyandırmıştı.

Exxen platformunda kimlerin yer alacağından detaylı olarak daha önce bahsetmiştik. Olay isimler olay projelerle bir araya geliyor.

Berkcan Güven ve Reynmen

Ünlü Youtuberlar Berkcan Güven ve Reynmen de Exxen platformunda yer alıyor. Exxen bu haberi Twitter’da yaptığı bir paylaşımla duyurdu.

Berkcan ve Reynmen ikilisinin henüz nasıl bir program yapılacağı belli değil. Daha doğrusu içeriği sır gibi saklanıyor.

Dün Reynmen, Acun Ilıcalı ile bir araya geldiklerini ve program hakkında toplantı yaptıklarını Instagram hesabından paylaştığı bir storyle hayranlarına duyurmuştu.

Takipçilerine programın ismi ne olsun diye soruyordu. Buradaki mesajı “biz çalışmalara başladık” olarak alıyoruz.

O Kadar Bir Araya Geliyorlar Ki Şakalar Havada Uçuşuyor!

Bu kez de Berkcan Güven’den bir paylaşım geldi. Story olarak bir fotoğraf paylaştı youtuber.

Bercan Güven ve Reynmen, Acun Ilıcalı ile el sıkışmışlar. Ortaya da bir espri malzemesi çıkmış. Bercan, storye “Sihirli Annem uyarlamasında vegan Betüş Kafe’yi işletme konusunda el sıkışıldı.” sözleriyle yaptı bu espriyi.

Son dönemlerde o kadar çok alıştılar ve bir araya geldiler ki Berkcan da buna dokundurma yapmadan geçmedi.

Tabii ki hayranlarından bu storyi ciddiye alanlar oldu. Berkcan Güven de bir diğer storyde “Şaka açıklamıyım artık!” diyerek isyanını bildirdi. Şaka yapıyor arkadaşlar ciddiye almayın! Gülün ve geçin!

Birkaç saat sonra da Reynmen bir story paylaştı. O da bitmiş tükenmiş bir halde “Paydos!” yazdı storye. Her fırsatta çok çalıştıklarını belirten fenomenlerin yapacağı program da merak konusu. Bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz