Kızlar Siz Bunları Nasıl Giydiniz? Demet Akalın Tuba Büyüküstün Hande Erçel’den Göz Kanatan Kombinler

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Kızlar Siz Bunları Nasıl Giydiniz? Demet Akalın Tuba Büyüküstün Hande Erçel’den Göz Kanatan Kombinler

Görenler gözlerine inanamadı. Türkiye’nin en şık kadınlarının bir zamanlar yaptığı moda hataları herkesi dehşete düşürdü.

Göz kamaştıran güzellikleri ve şıklıklarıyla herkesi kendine hayran bırakan ünlü starlar bir zamanlar yaptıkları moda hataları ile gündemden düşmüyor. Magazin Gastesi adlı Instagram hesabının zaman yolculuğu yaparak şimdilerin en güzel kadınları olarak anılan Hande Erçel, Beren Saat, Tuba Büyüküstün, Ezgi Mola gibi isimlerin rüküş kombinlerini topladığı paylaşımlara gelin hep birlikte bir göz atalım.

Demet Akalın

demet akalın

Seda Sayan ile yaşadığı polemikten sonra şimdilerde tatilin tadını çıkaran Demet Akalın, birbirinden hit şarkılarla anıldığı kadar uyumsuz ve rüküş kombinleri ile de gündemde. Birbirinden uyumsuz desen ve renklerdeki lüks marka parçaları bir arada sık sık kullanan Demet Akalın, ülkenin en rüküş isimlerinden biri olarak anılıyor.

Beren Saat

beren saat

Aşk-ı Memnu ile hepimizin kalbini kazanan güzel oyuncu, sade ve bohem stili ile çok beğenilse de zaman zaman kötü seçimler yapmış isimlerden. Atiye’nin üçüncü sezonunda fırtınalar estiren Beren Saat’in özellikle leopar desenli taytını hiç beğenmedik.

İrem Sak

irem sak

Güzelliği ve yeteneği ile hepimizi büyüleyen İrem Sak maalesef moda konusunda sıkça hataya düşen isimlerden. Ünlü oyuncunun kıyafet seçimlerine göz attığımızda ise genellikle kötü ve kıyafetine uyumsuz ayakkabılar tercih ettiğini görüyoruz. Özellikle çiçekli elbisesinin altına giydiği botları maalesef çok alakasız bulduk.

Ezgi Mola

ezgi mola

Masumlar Apartmanı ile hepimizi ekranlara kilitleyen Ezgi Mola son dönemin en gözde isimlerinden biri. Samimiyeti, duru güzelliği ve oyunculuğu ile gönlümüzü fetheden ünlü isim, özel günlerde birçok kez moda hatasına düşmüş. Özellikle epey uzun olan siyah eteği ve omuzlarına attığı uzun ceketi, ünlü ismin yanlış seçimlerinden yalnızca biri.

Tuba Büyüküstün

tuba büyüküstün

Doğal güzelliği ve şıklığı ile hepimizin çok beğendiği Tuba Büyüküstün, günlük hayatında güzel giyinip kırmızı halıda yanlış seçim yapan isimlerden. Kırmızı elbisesi o kadar kötü olmasa da yeşil elbisenin elle tutulacak yanı yok ne yazık ki.

Hande Erçel

hande erçel

Özellikle Sen Çal Kapımı’da giydiği kıyafetler ile gözümüzü şenlendiren güzel oyuncu kariyerinin başında moda hatalarına çok düşmüş. Özellikle kot ve tüllü anlamsız elbisesi ile kombinlediği kahverengi çantasını görünce inanamadık.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz