Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam’ın Rahatını Bozdular! Tam Keyifli Bir Tatil Yapıyordu ki…

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam’ın Rahatını Bozdular! Tam Keyifli Bir Tatil Yapıyordu ki…

Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Ender Karakteri ile çok beğenilen Şevval Sam sete geri göndü. Tatil keyfi kursağında kalan güzel oyuncu tatildeymiş gibi hissedebilmek için bakın ne yaptı!

Beşi Bir Yerde Tatil!

Yasak Elma’nın bomba gibi bir bölümle sezon finali yapmasının ardından oyuncular kendilerini tatile attı. Dizinin güzelleri Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Melisa Doğu ve Gülenay Kalkan tatil planını birlikte yaptı. Bir otel yerine tekne kiralamayı tercih eden güzeller, gönüllerince gülüp eğlendi.

blank

Yasak Elma kadrosunun tatil pozları sosyal medyayı adeta şenlendirdi.Ancak her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi, Yasak Elma’nın beş güzeli için de tatilin sonu geldi. Fakat Şevval Sam, teknede geçirdiği hoş zamanlarla yetinmedi.

Prenses Tamamlandı!

blank

Minimal ve mobil bir yaşam hedefleyen Şevval Sam, yıllar önce bir karavan almış ve adını Prenses koymuştu. Karavanının süslemeleri ile bire bir ilgilenen güzel oyuncu, Prensesin çevresini ‘Ölüler Günü’ teması taşıyan kendisine ait çizimlerle süslemişti.

blank

Pandemi şartları boy gösterince mobil yaşamın önemini bir kere daha anlayan güzel oyuncu, Prensesinin dışı gibi içine de özen göstermek istedi ve bir firma ile anlaşarak karavanının iç dizaynını yeniletti.

Prenses’in İlk Tatili Sosyal Medyaya Böyle Yansıdı

blank

Restorasyon tamamlanır tamamlanmaz Prenses’ini tatile götüren Şevval Sam, paylaştığı fotoğrafla tatil sevenleri özendirdi. Prensesinin önünde poz veren güzel oyuncunun yüzüne yansıyan huzur gözlerden kaçmadı.

Keyfi Bozuldu!

blank

Ancak Yasak Elma dizisinin yeni sezon çekimleri başlayınca Şevval Sam Prenses ile çıktığı tatili yarıda kesmek zorunda kaldı. Huzuru terkedip tekrar İstanbul’un keşmekeşine döndü.

blank

Tatil bitmiş olsa da Şevval Sam Prenses’ini yalnız bırakmadı. Sete kendi karavanı ile giden ünlü oyuncu karavanda dinlenirken çektiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabında “sete Prensesciğimle gitmenin keyfi” notu ile paylaştı. Sanıyoruz ki güzel oyuncu çalışırken bile tatildeymiş gibi hissetmek istedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz