Cam Tavanlar’ın Yıldızı Çukur’dan Bir Türlü Çıkamıyor! Kubilay Aka Aklını Yine Yeni Dizisine Veremedi

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Cam Tavanlar’ın Yıldızı Çukur’dan Bir Türlü Çıkamıyor! Kubilay Aka Aklını Yine Yeni Dizisine Veremedi

Geçtiğimiz günlerde ikinci bölümü ile ekranlara gelen Cam Tavanlar dizisinin başrol oyuncularının sosyal medyadan diziye dair paylaşımlarını hep birlikte takip ediyoruz. Ama Kubilay Aka’nın özellikle son story’si diziye pek de adapte olamadı mı acaba sorusunu akıllara getirdi. Yoksa Kubilay Aka psikolojik hala Çukur’da mı?

Çukur’dan Cam Tavanlara

CAMDAN TAVANLAR KUBİLAY AKA BENSU SORAL

Show TV’de ekranlara gelen yepyeni yaz dizilerinden birisi olan Cam Tavanlar dizisi oyuncularına ve senaryosuna yönelik beklentilerle yayın hayatın başladı. Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın yer aldığı dizinin reytinglerdeki durumunu zamanla göreceğiz.

KUBİLAY AKA

Ancak yıldız oyuncu Kubilay Aka bir türlü Çukur’dan çıkamamışa benziyor. Tam 4 sezon tutkunlarını her Pazartesi ekranlara bağlayan başarılı dizi Çukur geçtiğimiz günlerde final yaparak sevenlerine veda etti. Ama hem izleyiciler hem de Çukur ekibi adeta bir aidiyetle birbirine bağlanmış görünüyor. Çünkü Çukur bitti ama ne müzikleri ne de Çukur’u anımsatan paylaşımları hala bitmedi.

Çukur Özlemli Story

Cam Tavanlar dizisinde büyük bir restoran zincirinin CEO’su rolünde olan Kubilay Aka bugün paylaştığı story’de partneri Bensu Soral’la bir sahnesini paylaştı. Sahne yeni, partner yeni, rol yeni, replikle yeni ama müzik Toygar Işıklı ile birlikte seslendirdikleri bir Çukur müziği. Bu Sokaklar Acıya Kardeş Olur şarkısı ile Bensu Soral’ın kapısına elma vermeye gitmek nasıl bir alaka derseniz tek bir alaka kurulabilir. O da efsane dizi Çukur’un Kubilay Aka’da bıraktığı iz olsa gerek.

Bensu Soral ve Kubilay Aka Birlikteliği

BENSU SORAL KUBİLAY AKA

Şu ana kadar dizi takipçilerinden gelen yorumlar ise Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın karşılıklı uyumlarının oldukça iyi olduğu yönünde. Özellikle de Kubilay Aka her ne kadar aklı fikri Çukur’da kalmış olsa da dizideki uyumu ile oldukça iyi not almış durumda. Hatta her iki oyuncunun set arkadaşlıkları da birbirleri ile genellikle uyumlu olarak değerlendiriliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz