Aslı Enver’e Gelen Yılbaşı Hediyesine Bayılacaksınız! İşte Ünlü Oyuncu ve Köpeği Oli’nin Mutlu Anları..

Aleyna

Haberler

2 Ocak 2021

Aslı Enver’e Gelen Yılbaşı Hediyesine Bayılacaksınız! İşte Ünlü Oyuncu ve Köpeği Oli’nin Mutlu Anları..

Ünlü oyuncu Aslı Enver ve canından çok sevdiği köpeği Oli’ye özel yapım yılbaşı hediyeleri geldi. Enver’in arkadaşının gönderdiği hediyelere bayılacaksınız!

Aslı Enver

Ünlü oyuncu Aslı Enver, yeteneği ve yer aldığı önemli televizyon projeleri kadar hayvan sevgisiyle de takdir topluyor. Hayvan hakları konusunda çok hassas olan ünlü oyuncu, onlar için düzenlenen kampanyalara katılıyor ve hayvan haklarının iyileştirilmesi için çağrı yapıyor. Ayrıca üç ayda bir hayvan barınaklarını ziyaret ediyor ve onlara destek oluyor.

Aslı Enver ve Oli

Geçtiğimiz temmuz ayında yaptığı barınak ziyaretinde de muhtaç bir köpeği sahiplendi ve herkese örnek oldu. Adını Oli koyduğu köpek o günden beri Enver’in hayatının en önemli parçalarından biri haline geldi.

Satın Alma Sahiplen!

Aslı Enver, Yedikule Hayvan Barınağı’na destek ziyareti için gittiği gün sahiplendiği Oli’yle o günden beri hiç ayrılmıyor. Sosyal medya hesabında da sık sık köpeği Oli’nin eğlenceli anlarını paylaşıyor. Örneğin, ünlü oyuncu bir gün Oli’yi bir türlü arabadan indiremeyince köpeğinin eğitimlerine başlayacağını duyurmuştu. Oli barınağa gitmeden önce travmalar yaşadığı için biraz korkak olduğunu söyleyen Enver, onu iyi etmek için elinden geleni yapıyor.

Aslı Enver ve Oli

Enver’in “ailenin en küçük üyesi” ve “bey-ti bey” olarak nitelediği Oli, gerçekten de aileye girmiş gibi görünüyor. Bunu ünlü oyuncuya gelen yeni yıl hediyelerine bakarak anlamak mümkün!

Özel Baskılı Giysiler!

Aslı Enver’in çocukluk arkadaşı ve yakın dostu Cihan Çalışkantürk, Oli ve ünlü oyuncu arasındaki bağı düşünerek çok güzel hediyeler seçmiş! Aslı Enver’in mutluluğuna bakar mısınız?

Aslı Enver

Oli de barınaktan çıkıp güzel bir evde yaşamaya başladı ve artık kendisine özel olarak yapılan giysileri var. Oli çok şanslı bir köpek!

Aslı Enver

Umarız, Oli yeni yılda travmalarını atlatır ve Aslı Enver’le beraber çok mutlu olur. Darısı barınakta bir eve kavuşmayı bekleyen diğer köpeklerin başına!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz