Yılbaşı Gecesi Yüklü Ödeme Alan Hadise Kaan Yıldırım’ın Bahçesinden Fotoğraf Attı: Barıştıkları Ortaya Çıktı!

Aleyna

Haberler

3 Ocak 2021

Yılbaşı Gecesi Yüklü Ödeme Alan Hadise Kaan Yıldırım’ın Bahçesinden Fotoğraf Attı: Barıştıkları Ortaya Çıktı!

Ünlü şarkıcı Hadise, Kaan Yıldırım ile yaşadığı ayrılıkla magazin gündemini oldukça meşgul etmişti. İkili arasında bir sürü iddia ortaya atıldı, ayrıldılar barıştılar evleri ayırdılar… Ancak ne Hadise’den ne de Kaan Yıldırım’dan bir açıklama gelmedi ama Hadise, Kaan Yıldırım’ın evinin bahçesinden fotoğraf paylaştı!

Yeni yılda yüklü miktarda para kazanan Hadise, ülkemizin yılbaşında en çok kazanan ünlüsü oldu diyebiliriz. Hem Tiktok’la anlaşan hem de O Ses Türkiye’de boy gösteren Hadise bir gecede 500 bin TL kazandı! Yeni yılın ardından ise Instagram’da “2021” açıklamasıyla pazar pozu paylaştı. Gönderiyi yorumlara kapatması da takipçilerinin dikkatinden kaçmadı!

Tiktok Akustik Konseri

Ülkemizde milyonlarca kullancısı olan Tiktok, Türkiye pazarının ne kadar büyük olduğunun farkında olmuş olacak ki, yılbaşına özel canlı bir konser organize etti. Konserde yer alan kişi ise sevilen şarkıcı Hadise oldu. Tiktok’un Hadise’ye 3 saatlik online konser için ödediği ücretse dudak uçuklattı!

Tiktok’la canlı online akustik konser veren Hadise, 3 saat için tam 500 bin TL ödeme aldı!

O Ses Türkiye’de Üzerinde Bir Servet Taşıdı!

Aynı gece O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümü için jüri koltuğunda olan Hadise, Tiktok’tan kazandığı parayla O Ses Türkiye’ye hazırlandı desek çok da yanlış olmaz! Hadise’nin baştan aşağı siyahlar içinde olduğu çekimlerde üzerindeki tüm parçaların toplam fiyatı tam 591 bin TL idi.

Program boyunca kıyafeti ve güzelliğiyle göz kamaştıran Hadise, jüri koltuğunda otururken üzerinde mini bir servet taşıdı resmen!

2021’in İlk Pozu

Kaan Yıldırım ile ilişkisini bitirdiğini Instagram’da duyuran Hadise’den 2021’in ilk pozu geldi. Pazar keyfi temalı birkaç fotoğraf paylaşan Hadise’nin gönderisini yorumlara kapatması da dikkatlerden kaçmadı! Ayrıca Hadise’nin fotoğraf attığı bahçenin Kaan Yıldırım’ın evinin bahçesi olduğu gözlerden kaçmadı! Çiftimiz anlaşılan barışmış.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz