Güzelliğiyle Baş Döndürdü! Burcu Biricik Camdaki Kız’ın Afişinde Peri Masalından Çıkmış Gibi Görünüyor

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Güzelliğiyle Baş Döndürdü! Burcu Biricik Camdaki Kız’ın Afişinde Peri Masalından Çıkmış Gibi Görünüyor

Heyecanla beklenen “Camdaki Kız” dizisinin afişinde Burcu Biricik yine göz kamaştırdı. Dizinin yayın tarihi de nihayet açıklandı, haftaya perşembe ilk bölüm geliyor!

Camdaki Kız Burcu Biricik

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı “Camdaki Kız”ın güçlü oyuncu kadrosu dikkat çekiyor. Kadroda Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek yer alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç oturuyor.

Umutlar Karanlığa Gömülünce!

Burcu Biricik

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu şirketinde mimar olarak çalışırken kendisini birden Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız

Neden aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?” “Camdaki Kız”, belki de bugüne kadar kendimize hiç sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak.

Haftaya Ekranlarda Olacak

Burcu Biricik Feyyaz Şerifoğlu

“Kırmızı Oda” dizisinde canlandırdığı Boncuk karakterinden sonra tüm gözler Burcu Biricik’in üzerindeydi. Yeni dizisinde de “Kırmızı Oda”daki partneri Feyyaz Şerifoğlu’yla oynayacağı haberi heyecan yaratmıştı. Üstelik, yıllardır diziye uyarlanacağı söylenen “Camdaki Kız” için bir araya gelmişlerdi. Kadrodaki diğer usta isimler de cabası!

Kırmızı Oda Masumlar Apartmanı

Hal böyle olunca, dizinin yayın günü için zorlu bir gün olan perşembenin seçildiği söyleniyordu. Böylece, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanlarından uyarlanan diğer diziler “Kırmızı Oda” ve “Masumlar Apartmanı”na da rakip olmayacaktı!

Öyle de oldu! “Camdaki Kız”, ilk bölümüyle 1 Nisan Perşembe akşamı Kanal D’de ekrana gelecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz