Nihayet Kurallarını Bozdular! Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan Aşkından İlk Sosyal Medya Hamlesi Geldi

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Nihayet Kurallarını Bozdular! Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan Aşkından İlk Sosyal Medya Hamlesi Geldi

Oyuncu çift Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan, gözlerden uzak bir ilişki yaşıyor. Neyse ki, bir doğum günü ilk paylaşımın gelmesine vesile oldu!

Hafsanur Sancaktutan Deniz Can Aktaş

Bir yanda “Menajerimi Ara” dizisinin yıldızı Deniz Can Aktaş, diğer yanda “Son Yaz”la yıldızı parlayan Hafsanur Sancaktutan. Bu ikili size biraz alakasız görünebilir ama onlar uzun süredir aşk yaşıyor! Aldığımız nefesi bile allayıp pullayıp sosyal medyada paylaştığımız bir dönemde, onlar ilişkilerini meraklı gözlerden uzak tutuyor.

Set Aşkı Ama Sette Kalmadı!

Deniz Can Aktaş Hafsanur Sancaktutan

Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan, 2019 yılında sadece 16 bölüm süren “Aşk Ağlatır” dizisinde başrolleri paylaşmıştı. Dizide iki aşığı canlandıran partnerlerin, gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladığını kimse bilmiyordu!

Hafsanur Sancaktutan Deniz Can Aktaş

Hafsanur Sancaktutan, bu sezonun sevilen işlerinden “Son Yaz”da, Deniz Can Aktaş da “Menajerimi Ara”da oynamaya başlayınca yıldızları epey parladı! Hal böyle olunca, ikisinin de özel hayatları didik didik edildi ve ikilinin aşk yaşadığı ortaya çıktı. Uzun süredir beraber olan mutlu çift, aşkları açığa çıksa da “sosyal medyada paylaşım yapmama” kuralını bozmadı. Ta ki Hafsanur Sancaktutan’ın doğum gününe kadar!

Deniz Can Aktaş’tan İlk Yorum

Hafsanur Sancaktutan, 3 gün önce 21 yaşına girdi. Doğum günü için de Kansersiz Yaşam Derneği’nde bir bağış kampanyası başlattı ve hayranlarının gönüllerini tekrar fethetti!

Doğum gününde de kumsalda çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Anında binlerce beğeni alan bu poza yorum yapan önemli biri vardı!

Hafsanur Sancaktutan Deniz Can Aktaş

Deniz Can Aktaş, sevgilisinin doğum gününü “İyi ki” diyerek ve pasta emojisiyle kutladı. Böylece, aşkın sosyal medyadaki ilk yansımasını gördük. Çiftin hayranları da yorumu beğeni yağmuruna tuttu, “Nihayet” yorumlarının da ardı arkası kesilmedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz