Yasak Elma İzleyicileri Fena Trolledi! Eda Ece Komik Bir Paylaşımla Hayranlarının Kafa Karışıklığına Son Verdi

Dilek

Haberler

23 Mart 2021

Yasak Elma İzleyicileri Fena Trolledi! Eda Ece Komik Bir Paylaşımla Hayranlarının Kafa Karışıklığına Son Verdi

Fenomen dizi “Yasak Elma” dün gece 5 sene sonrasını anlatarak herkesi ters köşeye yatırdı. Ama tüm bölüm bir rüyaymış, Eda Ece de bunu doğruladı!

Yasak Elma afişi

FOX’un sevilen dizisi “Yasak Elma” dört sezondur hız kesmeden devam ediyor. Uzun dizi sürelerine rağmen hiç düşmeyen tempo, entrikaların içindeki komedi ve sevilen oyuncular derken, dört sezon daha devam edecek gibi görünüyor. Dizinin kendine has özelliklerinden biri de, hikayenin bir anda değişmesi ve seyircinin bunu hiç yadırgamaması! Başrol oyuncusu dahil pek çok karakterin diziden ayrıldığı ama ratinglerin daha da yükseldiği kaç dizi olabilir ki?

Dün Gece Hepimizi Trollediler!

Nesrin Cavadzade Eda Ece Şevval Sam

Son dönemde, “Yasak Elma” senaristleri hikayenin akışını değiştirme işini biraz abarttı! Özellikle dün geceki bölüm izleyici için tam bir hayal kırıklığıydı. Gerçi, fragmanlardan dizide 5 yıllık bir zaman atlaması yaşanacağı belliydi. Bu nedenle izleyiciler heyecanla ekran başına geçti ve dün gece “Yasak Elma” hakkında binlerce tweet atıldı.

Ama kimse bu kadar saçma olaylar yaşanacağını tahmin edememişti. Yıldız’ın hayatının kaydığı, nefret edilen Cansu karakterinin her istediğine kavuştuğu, Hasan Ali’nin dürümcü olduğu bir bölüm izledik. Ama izleyiciyi en çok üzen Şahika’nın “iyi” olmasıydı!

Neyse ki beğenilen durumlar da oldu!

Minik Halit Can’ı özleyenler de boldu tabii ki!

Halit Can’ın bu halini özleyenlere bir haberimiz var, haftaya tekrar göreceksiniz!

Eda Ece Açıkladı

Eda Ece

İzleyiciler -ve Yıldız- için adeta bir kabus yaşatan bölümün son sahnesi, her şeyin bir rüya olduğuna dair ipucu veriyordu. Ama izleyiciler dizinin senaristlerinin her şeyi yapabileceğini düşündükleri için emin olamadılar! Herkesin içini rahatlatan haber ise Eda Ece’den geldi.

Eda Ece story

Evet, her şey bir rüyadan ibaretmiş. “Yasak Elma” severler, haftaya böyle bir bölüm hiç yayınlanmamış gibi devam edebilir! Muhtemelen, durduk yere böyle bir rüya bölümünün çekilmesi Eda Ece’nin Covid-19’a yakalanıp diziden uzak kalması nedeniyle oldu.

Kanal ve yapımcılar arasında restleşme olduğuna dair söylentiler de var. Bunun ceremesini izleyiciler çekmek zorunda mıydı, orası ayrı bir konu!

Benzer Haberler

Göknur 23 Mart 2021

Eğer bu gerçekse Şuan çok mutlu oldum.😝
Cansuya’da çok sinir olmuştum.Yıldız’ın çocuğuna benim çocuğum diyor.😡

Şahika hayranı 24 Mart 2021

Resmen oh çektim Şahika nın iyi olması filan acayip saçmaydı. Önüne çıkanı öbür dünyada gönderen Şahika çiçeklerle Konuşacan biri yapmak saçmalığın daniskasıydı.

Yorum Yaz