Yüsra Geyik ve Onur Bay’ın Ardından O da Gitti! Arka Sokaklar’da Yaprak Dökümü: Yıldız İsim Diziye Veda Etti

Aleyna

Haberler

31 Temmuz 2021

Yüsra Geyik ve Onur Bay’ın Ardından O da Gitti! Arka Sokaklar’da Yaprak Dökümü: Yıldız İsim Diziye Veda Etti

Fenomen dizi “Arka Sokaklar”, eylülde 15. sezonuyla ekrana gelerek bir rekora imza atacak. Ama pek çok oyuncusunu kaybetmiş olarak! Yüsra Geyik ve Onur Bay’ın ardından bir yıldız ismin daha diziye veda ettiği öğrenildi.

Arka Sokaklar

Kanal D’nin sevilen dizisi “Arka Sokaklar”, başladığı dönemde yeni bir şey vaat etmeyen ve kısa sürede sona erecek bir dizi gibi görünüyordu. Ama önümüzdeki eylül ayında tam 15. sezonuna imza atacak! Polisiye ve aksiyonu, aşk, aile ve arkadaşlık temasıyla çok güzel bir şekilde harmanlayan dizi, usta oyuncularının da üstün performansı sayesinde izleyicinin gönlünde taht kurdu. Yıllardır rating şampiyonu olan dizi, “Allah sana ‘Arka Sokaklar’ ömrü versin” gibi deyimlerin oluşmasını bile sağladı!

Kadroda Değişiklikler Var

Özgür Ozan

Bir dizi 15 sezon sürünce, geleni gideni de bol oluyor haliyle. Bir ara diziden ayrılıp sonra devam edenler bile oldu! Ama izleyiciyi en çok üzen olay, Hüsnü Çoban karakterini canlandıran Özgür Ozan’ın diziden ayrılma ihtimali oldu. Aslında dizide her karakterin ölümle pençeleştiği sahneler var. Ama Hüsnü Çoban ne zaman tehlikeli olaylarla yüz yüze gelse, hem ratingler hem de sosyal medya yıkılıyor!

Yüsra Geyik Onur Bay

Bu yaz da Özgür Ozan’ın ölerek diziye veda edeceği haberi gündemi sarstı. Neyse ki, ünlü oyuncu yeni sezon için ikna edildi ve imzayı attı. Onun yerine ayrılan isimler de Hüsnü Çoban’ın çocuklarını oynayan Onur Bay ve Yüsra Geyik oldu!

O İsim de Gidiyor

Merve Oflaz

Onur Bay ve Yüsra Geyik’in ardından, diziye bir ismin daha veda edeceği açıklandı. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, dizide Bahar karakterini oynayan Merve Oflaz da diziden ayrılıyor. Geçtiğimiz sezon sağlık problemleri nedeniyle diziye kısa bir ara veren Merve Oflaz, önümüzdeki sezon için yapımcıdan affını istedi. Bugünlerde de yeni teklifleri değerlendirerek bambaşka bir proje için hazırlanıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz