Final İçin Gün Sayan Sefirin Kızı’ndan Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’li Afiş Geldi: Final Ertelendi mi?

Aleyna

Haberler

12 Nisan 2021

Final İçin Gün Sayan Sefirin Kızı’ndan Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’li Afiş Geldi: Final Ertelendi mi?

Bugün Star TV’nin sevilen dizilerinden Sefirin Kızı’ndan Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’li yeni afiş geldi kafalar karıştı! Geçtiğimiz günlerde final iddiasıyla gündeme gelen dizinin 10 Mayıs itibariyle yayından kaldırılacağı söyleniyor. Fakat diziye yeni dahil olan Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in afişinin sosyal medyada yayılması “final yok mu?” sorusunu akıllara getirdi.

Sefirin Kızı

Sefirin Kızı Hayal Kırıklığı Oldu!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezondan beri ekranlara gelen Sefirin Kızı için birçok iddia ortaya atıldı. Dizinin yapımcıları; düşen reytinglerini toparlamak için çaba göstermiş olsa da bu çabaların karşılığı olmuyor. Bunun birçok sebebi var elbette, en büyük sebeplerinden biri Koronavirüs pandemisi! Yeni sezonla birlikte birçok yeni ve iddialı yapımın televizyon ekranlarında yayınlanmaya başlaması; Sefirin Kızı’nı geri plana atmaya başladı.

Sefirin Kızı

Yeni sezonun başlamasının ardından yavaş yavaş reytinglerde düşüş ivmesine giren Sefirin Kızı’nda bir de yaprak dökümü yaşanması sonun başlangıcı oldu! İlk olarak diziye adını veren Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül; “Geçirgen bağırsak sendromu” nedeniyle dizinin yoğun çalışma temposuna ayak uyduramayarak diziden doktor kararıyla ayrılmak zorunda kaldı. Fakat tek ayrılık bu değildi.

Sefirin Kızı

Dizide Gediz karakterine can veren yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Cem Yılmaz’ın yeni Netflix projesi için Sefirin Kızı’ndan ayrılınca; dizi iki hafta arayla başrollerini kaybetmiş oldu! Gediz’in düşmanını canlandıran Bülent Şakrak’ın Uraz Kaygılaroğlu’nun ardından diziye veda etmesiyle; başrol karakterlerden sadece Engin Akyürek diziye devam eder oldu.

Engin Akyürek

10 Mayıs Final Ama Afiş Geldi!

Neslihan Atagül’den boşalan başrol karakter boşluğunu doldurmak için düğmeye basan yapımcılar; geçtiğimiz yıllarda yine bir dizide Engin Akyürek’le başrolü paylaşan Tuba Büyüküstün ile anlaştı. Tuba Büyüküstün’ün diziye dahil olması ve aldığı ücret sosyal medyada büyük yankı uyandırmış olsa da; bu yankının etkisi reytinglere yansımadı! Birsen Altuntaş’ın haberine göre reytinglerde istediğini bulamayan Star TV ve yapımcılar; Sefirin Kızı dizisinin fişini çekti.

10 Mayıs’ta final kararı alan dizinin bitmesine bir aydan kısa bir zaman kala; sosyal medya hesabından Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’li yeni afişin yayınlanması; herkesin kafasını karıştırdı? Acaba final kararı ertelendi mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz