Yok Artık Diyeceksiniz! Youtuber Ezgi Fındık İnce Topuklu Ayakkabılarıyla Yürüyen Merdivenlere Takıldı!

Aleyna

Haberler

12 Aralık 2020

Yok Artık Diyeceksiniz! Youtuber Ezgi Fındık İnce Topuklu Ayakkabılarıyla Yürüyen Merdivenlere Takıldı!

Youtuber Ezgi Fındık’ı biliyorsunuz. Kendileri makeup artistimiz aynı zamanda. Son zamanlarda çok fazla sesi çıkmıyordu. Gündemde olmayı pek sevmeyenlerden. Ancak dün başına öyle bir olay geldi ki “Yok artık, nasıl yaa!” diyeceğinize eminim.

Kimdi Ezgi Fıkdık

Ezgi Fındık’ın ismini son dönemlerde duymaya başladık. Kendini Youtube kanalından tanıtan fenomen sosyal mecralarda tanıdık bir isim olarak biliniyor. Hem Influencerlık yapıyor hem de makyaj artistliği.

Aynı zamanda gezip gördüğü yerlerden de konum bildiriyor güzel fenomen. 6 sene de M.A.C. kariyeri varmış. Youtube da ise çektiği makyaj ve güzellik videolarıyla biliniyor.

Bir de Estetiğim Yok Der!

Ezgi Fındık ilk tanındığı zaman zaten estetik abidesi olarak çıkmış karşımıza. Kendisine sorulduğunda ise hiç estetiğim yok yalnızca dudak dolgusu yaptırdım diyormuş.

Ancak biraz araştırma yapınca her şey gün yüzüne çıktı. Fenomen önce dudak dolgusu ve kaş arası botoksuyla başlamış bu işe.

Kilolarıyla tepki çekince iyi bir diyet programıyla zayıflamış Ezgi Fındık. İradesi yerindeymiş valla bravo!

Daha sonra Kim Kardashian’ın üvey kardeşi, realiy showların güzel prensesi, dünyaca ünlü model Kylie Jenner’ın estetisyenine gitmiş. Burada da biraz yüz hatlarını belirginleştirmiş.

Son olarak da pek çok kişinin “sağlık için” diyerek estetikten ayrı tutmaya çalıştığı burun ameliyatını yaptırmış fenomen kızımız. Kalkık burun önemli tabii! Bunu da geçtiğimiz aylarda Youtube videosuyla paylaşmış.

Topuklu Ayakkabıya Ne Olmuş Öyle!

Yaptırdığı estetiklerle şu anki güzelliğine kavuşan Ezgi Fındık dün Instagram’da yaptığı paylaşımla traji komik bir an yaşadığını bildirdi.

Güzel fenomen dün bir AVM’deydi. Prensesler gibi giyinmiş ve topuklu ayakkabısını da eksik etmemişti. Sonra da olanlar oldu!

Yürüyen merdivene bindiği anda topuklu ayakkabısının incecik topuğu merdivenin arasına sıkıştı. Yok artık nasıl başardın bunu Ezgi!

Ama o topuklularla da olmayacak şey değil yani. Bu görüntüyü de Instagram hesabından bir storyle paylaştı. İngilizce olarak “Aman Allah’ım! Bu ilk kez başıma geliyor!” diyerek şaşkınlığını ifade etii.

Sonra da yürüyen merdivende kalan kişilerden özür diledi. Bunu da “Sorry guys” cümlesiyle diğer bir storyde ifade etti.

Uzun uğraşlardan sonra ayakkabı merdivenden kurtarıldı. Ben ayakkabıya acıdım valla! Umarım çok hasarı yoktur diyeceğim ama görüntü ortada!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz