Sihirli Annem’in Eski Perihan Teyzesi Gül Onat’tan Acun Ilıcalı’ya Sitem: “Benim Çok Gücüme Gitti…”

Aleyna

Haberler

12 Aralık 2020

Sihirli Annem’in Eski Perihan Teyzesi Gül Onat’tan Acun Ilıcalı’ya Sitem: “Benim Çok Gücüme Gitti…”

TV8’in patronu Acun Ilıcalı’nın 1 Ocak’ta izleyicilerin kullanımına sunacağı Exxen isimli dijital projesi gündem olmaya devam ediyor! Exxen’in daha kendisi çıkmadan, çıkacağı haberinin yayılması bile sansasyon yaratmaya yetti, Exxen projesinde yer alacak kişiler ve programlar hakkında ortaya birçok iddia atıldı!

Bu iddialardan biri de Acun Ilıcalı’nın, bir dönemin fenomen dizisi Sihirli Annem’i küçük kızı Melisa için çekiyor iddiasıydı! Bir süre ortalığı kasıp kavuran bu iddiayı; Acun Ilıcalı, “Doğruluk mu Cesaret mi?” isimli Youtube kanalında açıklamış ve Sihirli Annem dizisini küçük kızı Melisa için çektiğini kabul etmişti. Bu haberin detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu açıklamanın ardından sosyal medyada dedikodu kazanı kaynamaya başladı! Özellikle Twitter’da “Melisa” kelimesi TT olarak günün en çok konuşulan konular arasına girmeyi başardı. Pek çok Twitter kullanıcısı, “Melisa’ya izlenecek diziler listesi yapalım, belki Acun Ilıcalı bu dizileri de tekrardan çeker” minvalinde tweetler attı!

Gül Onat’ın Kırgınlığı!

Birkaç gün boyunca sosyal mecralarda çokça konuşulan ve geyiği döndürülen bu konuya, Sihirli Annem’in eski Perihan Teyzesi, Gül Onat’tan flaş bir açıklama geldi! Instagram hesabından açıklama yapan Gül Onat kırgınlığını dile getirerek: “O dizi çok fenomen bir dizidir, çocuğum seviyor diye değil çok başarılı bir dizi olduğu için yeniden çekme kararı aldım demesini isterdim. Diziyle bir alakam olmamasına rağmen benim çok gücüme gitti. Dostlarla paylaşmak istedim” açıklamasında bulundu Perihan Teyzemiz!

Ayrıca, Gül Onat bu paylaşımının ardından Twitter’da konuyla ilgili yorum yapan bir kişinin tweetinin ekran görüntüsü paylaşarak; o kişiye katıldığını dile getirdi. Acun Ilıcalı, Exxen’de gerçekleştireceği Sihirli Annem dizisi için eski oyuncu kadrosundan pek çok kişinin kalbini kırdı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz