Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan’ı Yatak Odasında Bastılar: Yaşadığı Büyük Dramı Anlattı ve Yalvardı…

Aleyna

Haberler

2 Temmuz 2021

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan’ı Yatak Odasında Bastılar: Yaşadığı Büyük Dramı Anlattı ve Yalvardı…

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan yine isyanda! Çekimler biter bitmez tatile çıkan Arıkan, Alaçatı’daki evinde büyük bir dram yaşadı. Yaşadığı dramı sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaşan ünlü oyuncu, olayın sorumlularına yalvardı!

Camdaki Kız’da Fırtınalar Estirdi!

Camdaki Kız’a sonradan dahil olarak adeta fırtınalar estiren Enis Arıkan, kendisinden beklenmeyen bir performans sergiledi. Bu güne kadar hep komedi dizilerinde izlediğimiz ünlü oyuncunun Camdaki Kız gibi bir dram dizisinde başarılı olup olamayacağı bir hayli merak konusu olmuştu.

blank

Diziye girer girmez müthiş bir performans sergileyen Enis Arıkan, izleyicileri adeta büyüledi. Muzo rolünün hakkını sonuna kadar verdi. Elbet dizi dram olunca, çekimlerin yükü de daha ağır oluyor. Ünlü oyuncu da bu yorgunluktan nasibini aldı.

Çekimler Biter Bitmez Tatile Kaçtı

blank

Camdaki Kız sezon finali yapar yapmaz Enis Arıkan önce güzellik merkezine gidip cilt bakımı yaptırdı. Hazırlıklarını tamamlar tamamlamaz ise soluğu Sarıgerme Hilton’da aldı. Kaldığı oteli çok beğenen ünlü oyuncu otelden birçok fotoğraf paylaştı. Takipçilerinin bir fotoğrafta photoshop olduğunu iddia etmesi üzerine sinirlenen Arıkan, sosyal medya hesabı üzerinden “Ben Seren Serengil miyim photoshopum belli olsun!” sözleriyle isyan etti.

Bakın Bu Sefer Neye İsyan Etti!

Bu Arıkan’ın son isyanı değildi. Sarıgerme’den sonra bir süre yatta tatil yapan ünlü oyuncu, ardından Alaçatı’daki evine geçti. Bugünkü isyan da Alaçatı’dan geldi. Enis Arıkan’ın anlattığına göre; yetenekli oyuncu dün kaldığı eve yemek siparişi verdi. Yemek iki kurye tarafından getirildi.

blank

Motorlu kuryeler adrese varınca evdeki çalışana “Enis nerede?” diye sordu. Çalışan, kuryeleri Enis Arıkan’ın arkadaşları sanınca ortalık karıştı. “Yukarıda, yatak odasında” cevabını alan kuryeler eve girerek ünlü oyuncunun yatak odasına daldı.

blank

Neye uğradığını şaşıran Enis Arıkan, bu ik kurye’nin fotoğraf çektirme isteğini geri çevirmedi. Ancak bu durumdan pek de memnun olmadı. Hangimiz yatak odamızda birden bire tanımadığımız iki kişi ile karşılaşmak isteriz ki! Ünlü oyuncu olaydan sonra sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak yine isyan etti. Bunun ayıp olduğunu savunan ünlü oyuncu bakın neler söyledi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz