Erkan Petekkaya Binnur Kaya’yı Yanına Aldı: Acun Ilıcalı’yla Kavga Edip Kırmızı Oda’dan Ayrılmıştı

Aleyna

Haberler

2 Temmuz 2021

Erkan Petekkaya Binnur Kaya’yı Yanına Aldı: Acun Ilıcalı’yla Kavga Edip Kırmızı Oda’dan Ayrılmıştı

Kırmızı Oda’daki rolüne veda eden Erkan Petekkaya, dizinin doktor hanımı Binnur Kaya ile buluştu. Fenomen ikili beraber Kırmızı Oda’yı izledi.

erkan petekkaya-kırmızı oda-binnur kaya

TV8’in fenomen dizisi Kırmızı Oda şüphesiz bu sezonun en sevilen projelerinden biri oldu. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan sevilen dizinin her bölümünde bambaşka hayatlara tanık olmuştuk. Başrolünde Binnur Kaya’nın olduğu Kırmızı Oda, sezon boyunca reyting listelerini darmadağın ederek hatırı sayılır bir hayran kitlesine de ulaştı.

erkan petekkaya-kırmızı oda-binnur kaya

Bildiğiniz gibi diziye, birkaç bölüm yer alması için sık sık konuk oyuncu geliyor. Gelen konuk oyuncuların arasında en sevilenlerden biri de Erkan Petekkaya olmuştu. Sadi karakterine hayat veren Erkan Petekkaya’nın başarılı performansı izleyici tarafından çok beğenilmiş hatta dizideki hikayesi bu sebepten dolayı uzatılmıştı.

erkan petekkaya-kırmızı oda-binnur kaya

Hem dizi ekibiyle çok iyi anlaşan hem de seyircinin çok sevdiği Erkan Petekkaya’nın Tv8’de yayınlanan ödül töreninde dedikleri ise ortalığı karıştırmıştı. Ünlü oyuncu ödül töreninde Kerimcan Durmaz’a ödül verilmesine tepki gösterdi. Petekkaya’nın “Bu kişi cinsel organını gözünüze soktu. Sizin gözlerinize. Helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, kötü kişilersiniz. Acun Bey yuh size. Ahlak yoksunu. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. Acun efendi yuh.” demesi büyük bir kaos yarattı tabii.

erkan petekkaya-kırmızı oda-binnur kaya

Erkan Petekkaya’nın yer aldığı kanalın sahibi Acun Ilıcalı’ya böyle bir tepki vermesine herkes çok şaşırmıştı. Paylaşımını silip özür dileyen Petekkaya’ya ise Acun Ilıcalı “Twitter dediğin konu, iki gün evvel bizde dizi yapan adam bana küfretti. Gülüp geçiyorum ben bunlara.” dedi. Olay daha fazla büyümeden kapandı tabii.

Binnur Kaya’yı Yanına Aldı

Bu olaylardan sonra diziye bir süre daha devam eden Erkan Petekkaya, senaryodan dolayı Kırmızı Oda’ya veda etti. Dizinin başrolü Binnur Kaya ile rol aldığı sürece çok iyi anlaşan Petekkaya, ünlü oyuncu ile iletişimini kesmedi. Hala görüşmeye devam eden ikili önceki gece birlikteydi. Binnur Kaya’yı evinde misafir eden Petekkaya, o anları sosyal medya hesabında paylaşmayı ihmal etmedi.

Beraber Kırmızı Oda izleyen ikilinin görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Erkan Petekkaya paylaşımının altına “Kalbi temizim nur yüzlüm. Allah’ıma bin şükür. İyi ki seni tanıdım. Çok şükür nasıl da güzel bir insan tanıdım. Nasıl da keyifli ve yaratıcıydı seninle çalışmak, oynarken yaşamak. Teşekkür ederim Binnurcummmmmmm” diyerek rol arkadaşına sevgisini dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz