Zemheri’nin Berrak’ı Hazal Filiz Küçükköse’nin Takıntı İtirafı Herkesi Şoka Soktu

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Zemheri’nin Berrak’ı Hazal Filiz Küçükköse’nin Takıntı İtirafı Herkesi Şoka Soktu

En son Zemheri dizisinde izlediğimiz güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse kendisiyle ilgili şok edici itiraflarda bulundu. Women’s Shine Magazin’in sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, çift sayılara takıntılı olduğunu itiraf etti. Güzel oyuncunun bu takıntısı yüzünden yaptıkları ise sevenlerini çok şaşırttı.

hazal filiz küçükköse

9 Şubat 1988 yılında Mersin’de dünyaya gelen Hazal Filiz Küçükköse, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü mezunu. Uzun süredir özel olarak oyunculuk dersi olan güzel oyuncuyu ilk kez ekranlarda Deniz Yıldızı dizisi ile görmüştük. Duru güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken oyuncu çok kısa bir sürede Türkiye’nin en popüler kadın oyuncularından biri oldu.

hazal filiz küçükköse

Kalbim Seni Seçti, Ustura Kemal, Günahkar, Beni Affet gibi dizilerden tanıdığımız Hazal Filiz Küçükköse, Kara Sevda dizisindeki Zeynep karakteri ile çok sevilmiş ve büyük bir çıkış yapmıştı. Daha sonra Rüya, Bir Cihan Fatihi, Zemheri gibi projelerde izlediğimiz güzel oyuncu şimdilerde dijital platformda yayınlanacak yeni projesi için hazırlık yapıyor.

“Çift Sayı Takıntım Var”

Women’s Shine Magazin’e konuşan Hazal Filiz Küçükköse sevenlerini şaşırtacak itiraflarda bulundu. Güzel oyuncu sayılar ile ilgili takıntısı olduğunu dile getirdi. Çift sayılara takıntısı olan güzel oyuncumuz, bu takıntısı yüzünden çok zorlanıyormuş.

hazal filiz küçükköse

Hazal Filiz Küçükköse, “Çift sayı takıntım var. Alacağım her şeyin çift sayılı olması ya da adetli olması gerekiyor.” itirafında bulundu. Bu itirafı duyan sevenleri ise çok şaşırdı.

“Borsacıyım”

hazal filiz küçükköse

Geçtiğimiz günlerde Hazal Filiz Küçükköse Bebek sahilinde görüntülenmişti. Ayaküstü gazetecilerle sohbet eden ünlü oyuncu, oyunculuk dışında borsa ile ilgilendiğini söylemişti. Birikimlerini borsada değerlendirdiğini söyleyen güzel oyuncu, bu konuda eğitim almak istediğini de dile getirmişti. Kripto para ile de ilgilendiğini açıklayan Küçükköse’nin anlaşılan sayılara özel bir ilgisi var gibi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz