Zeynep’e Önemli Soru: Kız Kardeşlik Nedir Bilir misin? İşte Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Zeynep’e Önemli Soru: Kız Kardeşlik Nedir Bilir misin? İşte Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm Fragmanı

TV8’in sevilen dizilerinden birisi olan Doğduğun Ev Kaderindir izleyicilerini yepyeni gelişmelerle dolu bir bölüm bekliyor. Mehdi’nin ölümünün ardından Zeynep’in durumu ve yaşayacağı yeni gelişmelerle işte Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm Fragmanı!

Mehdi’nin Herkesi Üzen Sonu

ibrahim çelikkol - doğduğun ev kaderindir

Mehdi cezaevinden çıkmanın bedelinden kurtulmak istese de maalesef onun bu hayalinin gerçekleşmesi pek de mümkün olmuyor. Mehdi’nin Nuh, Cemile ve küçük Müjgan’la birlikte kurmak istediği hayat daha ilk günden sorunlarla karşı karşıya gelir. Fakat yine de bu konuda yalnız olmayan Mehdi en büyük desteklerden birisini Ali Rıza Dayıdan alır. Ali Rıza Dayı tehdit altındaki insanlarını korumak ve onlara sahip çıkmak için Delikanlı Sadi’den yardım ister. Ancak yine de son sahne izleyiciler için bir şokla biter. Ne Delikanlı Sadi ne de Ali Rıza Dayı olacakların önüne geçemez. Yaşanan saldırıda Zeynep’i korumaya çalışan Mehdi vurularak öldürülür.

Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm Fragmanı

Zeynep son yaşananlardan ve özellikle de Mehdi’nin öldürülmesinden dolayı sarsılmıştır. Bu arada araba kullandığı esnada trafikte ani bir sorun yaşar. Araçtan iner inmez çevredekilerin tepkisi ile karşı karşıya kalan Zeynep’in yanına bir anda genç bir kadın gelir ve ona destek olur. Bir anda karşısına çıkan bu genç kadının Zeynep’in hayatındaki önemini daha sonra anlayacağız. Diğer yandan yemekte tüm aileyi bir araya toplayan Nermin bir açıklama yapar ve şirketlerin yönetim sorumluluğunu Zeynep’e bırakacağını açıklar.

Benzer Haberler

Deniz 4 Nisan 2021

Selam, zeynep in yanına gelen oyuncuyu hiç mi hiç beğenmiyorum arka sokaklarda da oynadı, feci kötü bir oyunculuğu var, diziden sogudum

Yorum Yaz