Tövbe Estağfurullah: Esra Erol’un Programında “Tavuk” Krizi! “Eşim Tavuğa Tasma Takıp Parkta Gezdiriyordu!”

Aleyna

ATV

3 Nisan 2021

Tövbe Estağfurullah: Esra Erol’un Programında “Tavuk” Krizi! “Eşim Tavuğa Tasma Takıp Parkta Gezdiriyordu!”

Esra Erol ve Müge Anlı sayesinde ülkede nasıl insanlarla yaşadığımızı çok daha iyi anlıyoruz! Hem Müge Anlı’daki kişiler hem de Esra Erol’un programındaki kişiler her geçen gün sabrımızı ve beynimizi zorlamaya devam ediyor. Son olarak Müge Anlı’nın programında; “kirletildim” diyerek 1.2 milyon TL dolandırılan bir adam ve bu adamı savunan aldatılan bir kadın seyrettik! Bilmeyenleri şöyle alabiliriz:

Muammer ve Gülhan Konusu!

Absürtlük konusunda sınırları zorlayan vakalardan biri de Esra Erol’da yaşandı! Gülhan ve Muammer’in akıllara durgunluk veren konusu, ekran başındaki izleyicilere “Ben ne izliyorum?” dedirtti. Bu arada, bu vakadaki Muammer, sihirli oklavaya sahip olan Muammer abimiz değil. Karışmasın! İlk olarak karısı Gülhan’ın evden kaçtığı için programa başvuran Muammer abi, karısının eski dini nikahlı beraberlik yaşadığı Sezai’nin yanına gittiğini ve Sezai’den çocuk yaptığını söyledi. Aynı zamanda Gülhan’ın kendisine şiddet uyguladığını iddia eden Muammer abi, eşinin çok kıskanç olduğunu dile getirdi.

Sezai hapise girince ortada kalan Gülhan; canlı yayına katıldı. Aslında Gülhan’ın canlı yayına ilk katıldığı gün absürt şeyler seyredeceğimizi anlamamız gerekiyordu çünkü Gülhan 10 dakika boyunca Esra Erol’u övdü ve ısrarla sarılmak istediğini dile getirdi. Hatta Gülhan, eşi Muammer’le tartışırken de ara ara Esra Erol’a dönerek sevgisini ifade etmeyi de ihmal etmedi.

Esra Erol - Muammer ve Gülhan

Tavuk Krizi!

Muammer abi ise hem kendisini döven hem de aldatan Gülhan’la barışmak için her şeyi yapıyor. Hatta şarkı bile söylüyor! Ancak Gülhan nuh diyor peygamber demiyor ve Muammer’i sevmediğini, başka kadınlarla konuştuğu söyleyerek boşanmak istediğini dile getiriyor. Başka kadınlarla konuşuyor derken; aklınıza sosyal medya gelmesin! Çağrı merkezindeki kadınları arayıp sohbet ediyormuş Muammer abimiz.

Ancak Gülhan’ın son olarak ortaya attığı iddia ise güldürürken düşündürüyor; iddiaya göre Muammer abi, tavuğuna tasma takıp parkta gezdiriyormuş… Evet; tavuk, tasma, park, gezdirmek bunların hepsi aynı cümle içinde! Muammer abi ise bu yaptığını inkar etmiyor. Fakat savunması bizleri daha da şaşırtıyor! Tavuğun kendilerine yumurta verdiği için tasma takıp gezdirdiğini söyleyen Muammer abi; inatla kendisini aldatan eşi ile barışmak istiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz