Deniz Seki Sosyal Medyadan Gelen “Fotoşop” Linçlerine Instagram’dan Yanıt Verdi: “Haset Eden İnsanlara…”

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Deniz Seki Sosyal Medyadan Gelen “Fotoşop” Linçlerine Instagram’dan Yanıt Verdi: “Haset Eden İnsanlara…”

Güzel şarkıcı Deniz Seki, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinin çıkışında görüntülendi. Kısa süre içinde kilo veren ve imajını değiştiren güzel şarkıcının, Instagram’da paylaştığı fotoğraflarla basın mensuplarının çektiği fotoğraflar birbirinden farklı olunca ortalık karıştı!

Deniz Seki

“Hangisi Deniz Seki?”

50 yaşındaki Deniz Seki, önceki aylarda yeni albümü için sıkı bir diyete girmiş ve kısa sürede 22 kilo vererek; 36 bedene düştüğünü söylemişti! Spor ve diyetle birlikte 22 kilodan kurtulan Deniz Seki, yeni albümü için çekilen fotoğrafları Instagram hesabında paylaşınca; magazin gündemine bomba gibi düştü. Fotoğraflarda oldukça genç ve fit görünen Deniz Seki “emeklerimin karşılığını aldım” diyerek değişimini verdiği kilolara yormayı da ihmal etmedi.

Deniz Seki

Ancak Deniz Seki’nin paylaştığı bu fotoğraflar sosyal medyayı ikiye böldü! Fotoşopun gücü mü, yoksa estetik mi? Birçok kişi güzel şarkıcının estetik yaptırdığını iddia etse de; bu söylentileri yalanlayan Deniz Seki, değişiminin kilo vermesine bağladı ve estetik yaptırmadığını söyledi. Fakat önceki gün bir alışveriş merkezinde yemek yedikten sonra kameralara yakalanan Deniz Seki; gazetecilere poz vermek için maskesini indirdiğinde ortalık karıştı!

Instagram’dan Açıklama Yaptı!

Deniz Seki

Bugün sosyal medyada paylaşılmaya başlayan fotoğraflarla, Deniz Seki’nin Instagram’da paylaştığı fotoğraflar arasında “uçurum” olması Instagram kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı. “Hangisi Deniz Seki?, Fotoşopun gücü!” yorumlarına maruz kalan güzel şarkıcı, Instagram hesabından bir açıklama yayınlayarak kendini savunmak zorunda kaldı; “Arkadaşlar, bugün magazinde çıkan fotoğrafların tamamen kötü niyetle yapılmış olduğunu düşünüyorum. Sayfamda aynı gün çekildiğim videolarım ve fotoğraflarım mevcut. Videoya Photoshop yapan bir uygulama varsa bile ben bilmiyorum. Gayet güzel kilo verdim ve mevcut kilomdan gayet memnunum. Kötü yorumlara aldırış etmeyelim. Haset eden ve kötü niyetli insanları Allah’a havale ediyorum!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz