Kardeşlerim’in Akif’i Celil Nalçakan’ın İtirafını Duyunca Şok Geçireceksiniz! Meğer Her Gün Kuliste…

Aleyna

Haberler

15 Temmuz 2021

Kardeşlerim’in Akif’i Celil Nalçakan’ın İtirafını Duyunca Şok Geçireceksiniz! Meğer Her Gün Kuliste…

Kardeşlerim dizisi geçtiğimiz sezonun fenomen dizilerinden biri oldu. İzleyenleri göz yaşına boğan dizi konusu kadar oyuncuları ile de ilgi odağı haline geldi. Dizide Akif karakterine hayat veren Celil Nalçakan’ın itirafı, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Celil Nalçakan Kardeşlerim’in Usta İsimlerinden

Genç oynculara kendilerini göstermeleri için büyük bir fırsat sunan Kardeşlerim, bunun yanında başarısını kanıtlamış tecrübeli oyunculara da yer verdi. Celil Nalçakan da bu younculardan biriydi. Dizi sezon finali yapınca Celil Nalçakan vaktinin çoğunu kızım dediği köpeği Robin ile geçirmeye başladı.

O Nota Verdiği Cevap Çok Konuşuldu

blank

Ünlü oyuncu geçtiğimiz haftlarda kapısına bırakılan bir notu ve verdiği cevabı payşaltığı bir fotoğrafla gündeme gelmişti. Komşusunun kapısına “Robin’i geç saatlerde bahçeye salmayın, komşular rahatsız oluyor” şeklindeki uyarısına “Keşke not bırakacağınıza kapımı çalıp bir çayımı içseydiniz” şeklinde cevap veren Nalçakan, naif tavrı ile de sosyal medyada örnek olmuştu.

Sakin Tatilleri Seviyor!

blank

Bir ropörtajında “Tatilden anladığım gezip tozmak değil, rahat ettiğim yerde sevdiğim insanlarla bir arada olmak, birşeyler paylaşmak” ifadelerine yer veren Nalçakan tam da tarif ettiği gibi bir tatil geçirmeye başladı. Zamanının çoğunu evinde Robin’i ile geçiren Celil Nalçakan, zaman zaman da Bodrum’a giderek arkadaşlarının sahne aldığı mekanda sahne alıyor.

Oyunculuğu kadar sesi ile de hayranlarını büyüleyen Celil Nalçakan, profesyonel bir müzisyen olmadığını, zaman zaman arkadaşları ile eğlenmek için sahne alıp şarkı söylediğini, ancak mesleğinin oyunculuk olduğunu ve sahnelerin müzisyenlere kalması gerektiğini söylüyor. Her ne kadar profesyonel bir müzisyen değilim dese de sahnedeki duruşu ve sesi, profesyonellere taş çıkarıyor.

Meğer Somer Şefle Sıkı Dostmuş

blank

Elbette Celil Nalçakan’ın tek hobisi sahnede şarkı söylemek değil. Sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımla zevklerinden birini daha itiraf etti. Masterchef izlediği sırada ekran görüntüsünü paylaşan Nalçakan, fotoğrafa “Değişmez kulis rutinim” notunu düşerek Somer Sivrioğlu’nu etiketledi.

blank

Masterchef’in sempatik şefi Somer Sivrioğlu’ndan Celil Nalçakan’a cevap gecikmedi. “İyi sahneler dedem” notu ile Nalçakan’ın gönderisini paylaşan Somer Sivrioğlu ve yetenekli oyuncu Celil Nalçakan’ın dostluğu da böylece sosyal medyaya yansımış oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz