Zuhal Topal’ın Yemekteyiz’inde Neler Oluyor? Güzel Sunucu Kendi Programını İfşa Etti: Gerçekler Ortaya Çıktı!

Aleyna

Haberler

4 Kasım 2021

Zuhal Topal’ın Yemekteyiz’inde Neler Oluyor? Güzel Sunucu Kendi Programını İfşa Etti: Gerçekler Ortaya Çıktı!

Uzun yıllardır farklı programlar ile karşımıza çıkan Zuhal Topal, bu sezonda da TV8 ekranlarında Yemekteyiz’in sunuculuğunu üstleniyor. Önceki sezonlarda Fox TV’de kayınvalideler ve gelinlerin birlikte yarıştığı “Zuhal Topal’la Sofrada”ın sunuculuğunu üstlenmiş olan güzel oyuncu, o dönemler Acun Ilıcalı ile sıkıntılar yaşamış olsa da sorunlarını kısa sürede hallettiler. Bugün ise programının çekimlerine devam eden Zuhal Topal, testi kebabı yapan bir yarışmacıyı Instagram hesabında paylaşmayı ihmal etmedi. Böylece 2 hafta sonra yayınlanacak programda kimlerin katılacağı da ifşa edilmiş oldu.

Yemekteyiz’le Geri Döndü!

Bildiğiniz gibi Zuhal Topal aslında oyuncu olmasına rağmen, yapımcı eşi Korhan Saygıner’in desteği ile birlikte uzun senelerdir karşımıza sunucu olarak çıkıyor. İlk olarak Fox TV’de evlilik programı sunmaya başlayan Zuhal Topal, evlilik programlarının yasaklanmasının ardından bu sefer de yemek programlarına merak saldı. Kayınvalideler ve gelinlerin birlikte yarıştığı “Sofrada” yarışmasıyla reyting sıralamasını domine etmeyi başaran Zuhal Topal, o dönemler Acun Ilıcalı ile ters düşmüştü.

blank

Bunun da nedeni Zuhal Topal’ın programının, bir benzer yemek yarışması olan Yemekteyiz’le aynı saatte ve neredeyse birebir aynı konseptler ile yayınlanmasıydı. Konseptinin çalındığını iddia eden Acun Ilıcalı hem televizyonda hem de sosyal medyada Zuhal Topal ve eşini alenen hırsızlıkla suçlamış ve dava açmıştı. Kısa süre içinde birbirine giren ikili her ne olduysa bu sezon başında barıştıklarını açıkladı.

Zuhal Topal’dan Büyük İfşa!

blank

Fox TV ile maddi sıkıntılar yaşayan Zuhal Topal, Acun Ilıcalı’nın Yemekteyiz programının sunucusu oldu. Haftalardır büyük bir keyifle takip edilen yarışma programında ilginç ve eğlenceli anlara da denk gelmiyor değiliz. Hatta Zuhal Topal, bugün çekimler sırasında testi kebabı yapan bir yarışmacıyı Instagram hesabında paylaşarak gelecek haftalarda yarışacak kişileri de ifşa etmiş oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz