Böyle Kutlama Görülmedi: Evli Olmayan Demet Akalın ve Okan Kurt Tüm Ülkeyi Şoke Edecek Bir Geceye İmza Attı!

Aleyna

Haberler

5 Kasım 2021

Böyle Kutlama Görülmedi: Evli Olmayan Demet Akalın ve Okan Kurt Tüm Ülkeyi Şoke Edecek Bir Geceye İmza Attı!

Demet Akalın, Türk magazin gündeminin en sansasyonel isimlerinden biri. Hem iş hayatıyla hem de aşk hayatıyla gündemden hiçbir zaman düşmeyen ve her zaman haber olmayı başaran Demet Akalın, geçtiğimiz gece bir skandala daha imza attı. Eski eşi Okan Kurt ile 10. yılını kutlayan Demet Akalın, bakın ikinci düğününü nasıl gerçekleştirdi!

Ufukta Evlilik Görünmüyor!

Demet Akalın ve Okan Kurt, magazin aleminin en bilinen çiftlerinden biri. Bu ünlü çift, bundan 10 yıl önce dillere destan bir düğün ile dünya evine girmişti ve düğünlerine neredeyse ünlü camiasındaki bütün isimler akın etmişti. Evlilikleri sürecinde problemler yaşayan çift boşanmaya karar vermiş ve ilerleyen zamanlarda gerçekleşen bu boşanma, gören herkesi şoke etmeyi başarmıştı.

”Hira” adında bir evlatları olan Demet Akalın ve Okan Kurt, bu ayrılığa uzun süre dayanamamıştı ve boşanmalarının üzerinden kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen barışmışlardı. Bu barışmanın ardından yeniden birlikte yaşamaya başlayan çift, evlenme sorularına herhangi bir yanıt vermiyorlar ve şu sıralar yeni bir evlilik yapmak gündemlerinde yok.

Çift her ne kadar evlilik sorularına cevap vermese de şu sıralar evlatlarıyla birlikte oldukça mutlu bir aile saadeti yaşıyorlar. İlişkilerinde 10. yılı deviren Demet Akalın ve Okan Kurt, bu güzel günü bütün dostlarıyla kutlamak için kolları sıvadı ve düğün gibi bir organizasyona imza attı. Bütün ülkenin dikkatini çeken bu kutlamada çiftin mutlu halleri gözlerden kaçmadı.

10. Yıl Kutlaması!

Magazin muhabirlerinin ve fotoğrafçıların akın ettiği bir kutlama düzenleyen Demet Akalın, güzelliği ile görenleri büyülemeyi başardı. Eski eşi ile bu mutlu anlarında bütün dostlarını yanında görmek isteyen Demet Akalın’ı Alişan ve Buse Varol da yalnız bırakmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz