Esra Erol’da Tüm Türkiye Tek Yürek Oldu: 8 Aylık Hamile Kübra’nın Hayat Öyküsü Herkesi Derinden Etkiledi!

Aleyna

ATV

4 Kasım 2021

Esra Erol’da Tüm Türkiye Tek Yürek Oldu: 8 Aylık Hamile Kübra’nın Hayat Öyküsü Herkesi Derinden Etkiledi!

Esra Erol’un programında çoğu zaman ilginç olaylara şahitlik yapıyoruz ancak bugün ekrana gelen bölümde 8 aylık hamile Kübra’nın hayat öyküsü tüm Türkiye’yi oldukça üzdü. Genç kadın için tüm Türkiye tek yürek oldu, Kübra’ya maddi ve manevi destek olacaklarını söyleyen birçok insan vardı!

Esra Erol Bile Yaşananlara Şaşırdı!

Bildiğiniz gibi Esra Erol’un programında genellikle evden kaçmış kadınları ya da erkekleri görüyoruz, kaçan kişilerin pişkinliği ise görenleri hayrete düşürüyor ancak Kübra’nın eşi Sezer, Esra Erol bile şaşkınlığa uğrattı. Güzel sunucu dayanamadı ve “Böylesini de ilk kez görüyorum!” diyerek sitem etti. Sezer, 5 ay önce hamile eşi Kübra’yı bırakarak çocukluk aşkı Elif’le birliktelik yaşamaya başlıyor ve hatta Kübra’yla evindeki eşyaları satarak; Elif’le kına ve düğün yapıyor!

blank

Ailesinin maddi durumunun çok kötü olduğunu açıklayan Kübra, Sezer’den boşanmak ve nafaka almak istediğini dile getirerek programa başvurdu. Ertesi gün programa katılan Sezer’in rahatlığı ve pişkinliği ise ekran başındaki herkesi oldukça şaşırttı. Kübra’yı sevmediğini ve istemediğini dile getiren Sezer, şu anlık çalışmadığını ve çocuklara bakacak durumu olmadığını dile getirdi. Sezer’in konuşmak istememesi ve yaptıklarından bir an olsun bile pişmanlık duymaması Esra Erol başta olmak üzere herkesin sinirlerini zıplattı.

Kübra’nın Hayat Öyküsü Herkesi Etkiledi!

Tüm bu yaşananların ardından Kübra’nın 6 yaşındayken annesi tarafından terk edildiği ortaya çıktı. Telefona bağlanan kadın kızına sahip çıkmak istediğini dile getirse de; Kübra, annesini istemediğini söyleyerek destek talebini reddetti. Bugün ise tüm Türkiye, Kübra için tek yürek oldu ve destek telefonlarının ardı arkası kesilmedi. Kendisine destek olmak isteyen kişilere teşekkür eden genç kadın, 7 hafta sonra dünyaya gelecek kızı için alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz