1 Şeyma Yetmiyormuş Gibi 2. Şeyma Subaşı’yı Sahneye Çıkardı! Cesur Dansıyla Göz Kamaştırdı

Aleyna

Haberler

25 Mayıs 2021

1 Şeyma Yetmiyormuş Gibi 2. Şeyma Subaşı’yı Sahneye Çıkardı! Cesur Dansıyla Göz Kamaştırdı

Şimdi de sevgilisi ile İspanya İbiza’da olan Şeyma Subaşı’dan cesur bir dans storysi daha. Üstelik bu kez ikinci Şeyma ile birlikte. Evlilik kararının ardından sosyal medyadan danslı eğlenceli storylere ara vermeyen Şeyma’dan yine göz alıcı bir performans izlemeye hazır mısınız?

Bir Şeyma Yetmedi!

Instagramda 3 milyonu aşkın takipçi sayısına sahip olan Şeyma Subaşı’nı sürekli pozitif fotoğraflar ve storylerle görmeye alıştık artık. Şu pandemi günlerinde bile moralini hiç bozmayan internet fenomeni ne gezmelerden vazgeçti ne de kendini iyi hissettirecek şeyler yapmaktan. Danstı, spordu, dünyanın en lüks yerlerinde tatildi derken koskoca pandemi krizini neredeyse hiç hissetmeden yaşadı doğrusu, tebrikler. Bugün de yine sosyal medya hesabından aynı pozitiflik ve aynı enerjiyle takipçilerine bir dans performansı daha hediye etti.

Direk Dansları ile Meşhur

Instagram hesabında daha önce de dans performansları ile sık sık karşımıza çıkan Şeyma Subaşı en çok direk dansları ile dikkatleri çekmeye başardı. En son Miami’de arkadaşları ile birlikte yaptığı direk dansı görüntülerini de sosyal medyasından paylaşmış ve takipçilerinden yüksek sayıda beğeni kazanmıştı.

Peri Masalı İçin Sabırsız

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile birliktelikleri ile sürekli gündemde olan Şeyma Subaşı son olarak bir evlilik bombasını ortaya bırakıp gitti. Hamile olduğuna dair de iddialar da konuşulanlar arasında. Melisa’ya bir kardeş gelip gelmeyeceği konusunu henüz bilemiyoruz ama Şeyma ve Mohammed için evlilik çanları çoktan çaldı bile. Sevgilisi ile birlikte İbiza’dan her zamanki gibi romantik ve sarmaş dolaş pozlarını paylaşmayı ihmal etmeyen Şeyma aynı zamanda duygularını da açıkça ifade etmişti. “Seninle olacak her şey için çok heyecanlıyım. Seninle bir peri masalı geleceği yaşamak için sabırsızlanıyorum aşkım. Her şey mükemmel olacak kalbimin derinliklerinde hissediyorum” yorumu ile evliliğine dair hayallerini hem takipçileri ile hem de sevgilisi ile paylaşmış oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz