Masumlar Apartmanı’nda Sezon Finali Öncesi Yaprak Dökümü: Başrol Oyuncu Diziden Ayrılıyor!

Aleyna

Haberler

25 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı’nda Sezon Finali Öncesi Yaprak Dökümü: Başrol Oyuncu Diziden Ayrılıyor!

TRT’nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı sezon finaline birkaç bölüm kala başrol oyuncularından birini kaybetmeye hazırlanıyor! Magazin kulislerinde konuşulan iddiaya göre Masumlar Apartman’ında İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah eğer gelecek sezon için yapım ekibiyle yeni anlaşma imzalamazsa birkaç bölüm sona ekrana gelecek sezon finaliyle diziye veda etmiş olacak!

Masumlar Apartmanı Fırtına Gibi Esti!

2021 dizi sezonuna damgasını vuran dizilerden biri de TRT1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı oldu, aslında TRT1 kanalı bu sezon televizyonda fırtınalar estirmeyi başardı! Gönül Dağı, Teşkilat, Masumlar Apartmanı, Bir Zamanlar Kıbrıs ve Uyanış Selçuklu dizileriyle haftanın birkaç günü reyting sıralamasını domine etmeyi başaran TRT1 şüphesiz yılın en çok kazanan kanallarından biri oldu.

blank

Ancak sadece TRT1 değil, ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserleri bu yıl ekranlarda fırtınalar estirdi. TV8’in 2 sene önce başlattığı uyarlama dizi furyasına bu sene Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı da katıldı. Hatta sezonun sonlanmasına yakın Kanal D’den de bir atak geldi ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız isimli romanı uyarlama olarak karşımıza çıkmaya başladı. Aynı anda 4 dram dizisi bünyelere fazla gelmeye başladı. Bunun en büyük sebebi oyuncuların yetenekleri!

blank

Sezon Finalinde Yaprak Dökümü!

blank

Özellikle de Masumlar Apartmanı’nda rol alan bütün oyuncular, canlandırdıkları karakteri oynamıyor adeta yaşıyor! Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın başrollerini paylaştığı dizi de her hafta bir kadın oyuncudan resmen oyunculuk dersi alıyoruz! Ancak Instagram’da “magazincellspot” sayfasının iddiasına göre bu üçlü başrollerden biri sezon finalinde Masumlar Apartmanı’na veda edecekmiş! Daha önceki aylarda Merve Dizdar’ın yeni bir projeye imza attığı için diziden ayrılacağını duymuştuk. Bu sefer ise dizinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah eğer yapım ekibiyle yeni bir sözleşme imzalamazsa sezon finalinde dizinden ayrılacakmış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz