En Son Sefirin Kızı’nda Oynayan Uraz Kaygılaroğlu Yine Neyin Peşinde! Yaptıklarına Hiç Kimse Anlam Veremedi

Aleyna

Haberler

25 Mayıs 2021

En Son Sefirin Kızı’nda Oynayan Uraz Kaygılaroğlu Yine Neyin Peşinde! Yaptıklarına Hiç Kimse Anlam Veremedi

Son olarak Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraflar ile takipçilerinin yüzünü güldürmeyi başardı. Ünlü oyuncunun fotoğrafına kahkaha dolu yorumlar yağdı.

Magazin Dünyasında Aşkı ile Anıldı

Verdiği kilolarla çok konuşulan Uraz Kaygılaroğlu en son, Sefirin Kızı dizisi ile kamera karşısına geçti. Yetenkli oyuncu başarısı kadar yakışıklılığı ile de izleyenleri kendine hayran bıraktı. Geçtiğimiz aylarda eşi Melis İşiten ile yollarını ayıran ünlü oyuncu, yakın zamanda Berrak Tüzünataç ile birlikte oldu.

blank

Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç’ın Instagram canlı yayınları sırasında başlayan yakınlığı bir süre sonra aşka dönüştü. En az başladığı kadar sürprizli bir şekilde biten aşk, ne yazık ki kısa sürdü. En son Özge Özpirinççi’nin doğum günü partisinden çıkarken görüntülenen çift, partiyi takip eden hafta sonunda ayrıldıklarını duyurdu. Fikir uyuşmazlıkları sebebiyle bittiği iddia edilen ilişki sonrasında Berrak Tüzünataç arkadaşları ile birlikte tatile giderken, Uraz Kaygılaroğlu yeni projesinden önce kızına bolca vakit ayırdı.

Erşan Kuneri ile Ekrana Gelmeye Hazırlanıyor

blank

Uraz Kaygılaroğlu’nun ismi şimdilerde Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanacak olan mini dizisi Erşan Kuneri ile anılıyor. Kadrosu belirlenen ve okuma provaları başlayan dizide Uraz Kaygılaroğlu’nun hangi rol ile karşımıza çıkacağı ise henüz bilinmiyor. Merakla beklenen dizide Kaygılaroğlu rolleri Ezgi Mola, Merve Dizdar, Bülent Şakrak ve usta oyuncu Zafer Algözle paylaşıyor.

blank

Uraz Kaygılaroğlu yeteneği ve yakışıklılığı ile olduğu kadar sosyal medya paylaşımları ile de takipçilerin gönlüne taht kuruyor. Sosyal medyayı eğlencenin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri için de aktif olarak kullanan Uraz Kaygılaoğlu’nun bu davranışları tüm Türkiye tarafından taktir ediliyor.

Yüzleri Gülümsetti

Başarılı oyuncu bugün sosyal medya hesabında mankenlere taş çıkartan pozlar verdiği fotoğraflarını paylaştı. Kaygılaroğlu’nun esprili fotoğrafları hem takipçileri hem de ünlü arkadaşları tarafından neşe ile karşılandı. Ünlü oyuncunun fotoğraflarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı. Her ne kadar beğenilse de o fotoğraflar görenler tarafından anlamlandırılamadı.

Benzer Haberler

Rüzgarın kızı 26 Mayıs 2021

Niye herşey anlamlı mı???

Uraz bitanedir.

Yorum Yaz