Dedikodu Kazanı: Burcu Biricik’ten Süleyman Soylu Çıkışı, Seren Serengil İnsanları Kazıklıyor mu?

Aleyna

Dedikodu Kazanı

25 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Burcu Biricik’ten Süleyman Soylu Çıkışı, Seren Serengil İnsanları Kazıklıyor mu?

Magazin gündemi bugün yine çok olaylıydı! Ünlüler dünyasında hızlı bir tur atmaya hazırsanız, 25 Mayıs Salı gününde dolaşmaya başlayalım!

1. Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı’ndan Ayrılıyor!

Masumlar Apartmanı’nın güzel oyuncusu iddialara göre eğer yapım ekibiyle yeni bir anlaşma yapmazsa sezon finalinde diziden ayrılacakmış! Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılacak mı, yoksa yeni bir sözleşme mi imzalanacak hep birlikte göreceğiz. Bu arada detaylar için:

2. Demet Akalın 4. Kez Gelinlik Giydi!

blank

Güzel şarkıcı Demet Akalın bugün Star TV ekranlarında yayınlanan “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programında, canlı yayında gelinlik giydi! Daha önce 3 kere evlenen Demet Akalın bu sefer evlenmek için değil, hediye etmek için gelinlik giydi. Ne diyelim, belki Okan Kurt’la yeniden evlenirler belli mi olur? Bu arada detaylar için:

3. Seren Serengil İnsanları Kazıklıyor mu?

blank

Söylemezsem Olmaz’ın kaos sever yorumcusu Seren Serengil’in çıkarttığı mayoların aynısı diğer e-ticaret sitelerinde satıştaymış! Kendi koleksiyonunu oluştururken diğer markalardan “esinlenen” Seren Serengil, hem pişti oldu hem de fahiş fiyat politikasıyla dikkatleri çekti! Seren Serengil’in bu örnekti mayosu 590 TL’yken neredeyse bire bir aynısı diğer sitede 160 TL! Bu arada detaylar için:

4. Fazıl Say ve Burcu Biricik Süleyman Soylu’ya Yüklendi!

blank

Sedat Peker ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında yaşanan kriz devam ediyor! Dün gece Habertürk’ün canlı yayınına katılıp soruları cevaplayan Süleyman Soylu’nun cevaplarından memnun kalmayan Fazıl Say, Instagram hesabından bir yazı paylaştı; “Dün HT’deki programda, Bakan Soylu, hiç kimseyi ilgilendirmeyen, sıkıcı, uzun cevaplar ve kendini övmecelerle 3 saat geçirdi. Hiç bir soruya cevap vermedi, kaale bile almadı.. Güya.. Gazeteciler, akıl ile ve ters köşe vuruşlar ile, onun ‘başka konu anlatma’ taktiğini bozmayı deneyemediler bile. Bir noktada ‘Kendinizi yalnız hissediyor musunuz ?’ sorusu oldu, o an kendimi düşündüm, bakanı bilemedim ama ‘ben hissediyorum’ kardeşim; olan biteni seyreden 85 milyon insanın yalnızlıklarıdır, hatta çaresizliğidir… Filler ve Çimen çağı demek!! Bir vatandaş olarak, üzülmemek elde değil.” Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik de ünlü piyanistin gönderisini storysinde paylaşarak destek verdi! Bu arada detaylar için:

5. İlayda Alişan’dan “İlişkim Yok” Açıklaması!

blank

Masumiyet’in Ela’sı İlayda Alişan geçtiğimiz haftalarda Serkay Tütüncü’yle aşk yaşadığı iddia edilmişti. Bu iddiaları yalanlayan güzelimiz Instagram hesabından bir açıklama yayınladı; “Bir süredir hakkımda çıkan haberleri üzülerek takip ediyorum. Uzun zamandır hayatımda kimse yok ve yazılanlar hem ailemi hem de beni fazlasıyla yıpratıyor. Kariyerime odaklandığım bu dönemde mesleğim dışında herhangi bir konuyla gündeme gelmek istemem. Sizden de aynı hassasiyeti göstermenizi rica ediyorum.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz