İlayda Alişan’ı Çileden Çıkardılar: Artık Beni Yıpratmayın

Aleyna

Haberler

25 Mayıs 2021

İlayda Alişan’ı Çileden Çıkardılar: Artık Beni Yıpratmayın

Final kararı alarak ekranlara veda eden Masumiyet dizisinin genç oyuncusu İlayda Alişan’ın başı hakkında yapılan asılsız iddialarla dertte. Bugün sosyal medya hesabından bu konuda oldukça üzüldüğünü belirten İlayda Alişan hem kendisinin hem de ailesinin yıprandığına vurgu yaptı. İşte güzel oyuncuyu kızdıran iddialar ve o iddialara verdiği cevap!

Dizi Bitti Ekibin Yaşadıkları Bitmedi

Geçtiğimiz haftalarda önce yayın günü değişen, ardından da final yapma kararı alınan Masumiyet dizisi ekibinde sular bir türlü durulmuyor. Dizinin başlangıcından bu yana sürekli ekip çalışanlarının ya da oyuncuların sorunları ya da başlarına gelenler bir şekilde hep olay oldu. Deniz Çakır’ın karavanını beğenmeme iddiaları, yine Deniz Çakır’ın bir set çalışanı ile tartışması ve hatta yine Deniz Çakır’ın İlayda Alişan ile anlaşamadığı iddiaları… Sürekli ama sürekli dizi, ekip içi yaşananlarla gündem oldu.

Senaryo ve Gerçekler

blank

Ardından dizi final kararı aldı ve bu kez de İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın’ın gerçek hayatlarındaki dostluk sosyal medyanın gündemine düştü. Dizinin senaryosunda narsist bir karakter olan Serkay Tütüncü, Deniz Işın ve İlayda Alişan’ın canlandırdıkları İrem ve Ela karakterlerini bir şekilde etkisi altında tutmayı başarır. Hatta öyle ki Ela ölümlerden dönmesine rağmen yine de ondan vazgeçemez. Senaryosu bu şekilde ilerleyen dizinin bitiş kararı alması ile birlikte üç arkadaş sürekli birlikte görüntü verince dizinin takipçileri önce durumu yadırgadılar. Bir de üstüne Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın gerçek hayatta da sevgili oldukları iddiaları konuşulmaya başlanınca olanlar oldu.

İlayda Alişan Duruma Tepkili

blank

Son zamanlarda kendisinin Serkay Tütüncü ile sevgili olmalarına yönelik iddialar karşısında İlayda Alişan sessizliğini bozdu ve bugün sosyal medya hesabından kendisini ifade etti. Uzun zamandır hayatımda kimse yok diyen oyuncu hakkında yazılıp söylenenlerin hem kendisini hem de ailesini yıprattığını söyledi. Mesleğim dışında bir konu ile gündeme gelmek istemiyorum diyen genç oyuncu bu konuda yorum yapanlardan hassas olmalarını rica etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz