14 Şubat Sevgililer Günü Sözleriyle Olay Yaratan Burcu Esmersoy’dan Açıklama: “Yükselmeyin Arkadaşlar”

Aleyna

Haberler

10 Şubat 2021

14 Şubat Sevgililer Günü Sözleriyle Olay Yaratan Burcu Esmersoy’dan Açıklama: “Yükselmeyin Arkadaşlar”

14 Şubat Sevgililer Günü’nün yaklaşıyor olması ünlüler dünyasındaki etkisini göstermişti. Peş peşe açıklamalar yapan güzeller, söyledikleriyle bir hayli gündem olmuştu. Sevgililer günü açıklamasıyla gündem olan bir diğer isim olan Burcu Esmersoy’dan yeni açıklama geldi.

“Benimle İlgili Planı Olan Varsa Söylesin”

Uzun bir süredir hayatına kimseyi sokmayan Burcu Esmersoy, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamalardan dolayı gündemi oldukça meşgul etmişti. Pandemi nedeniyle de bir süredir ekranlarda yerini alamayan ve şu sıralar kalbi boş olan Burcu Esmersoy, geçtiğimiz hafta “14 Şubat’ta bir planım yok. Benimle ilgili planı olan varsa haber versin” açıklamalarıyla olay olmuştu.

Burcu Esmersoy’dan Yeni Açıklama

blank

Türkiye’nin en beğenilen kadınları arasında yerini alan ve her yaptığı takip edilen Burcu Esmersoy, yeni açıklamalarda bulundu. Söylediklerinin şakadan ibaret olduğunu söyleyen güzel sunucu, “Bunu ciddiye alıp yükselenler oluyor. Yapmayın, etmeyin.” açıklamasını yapmak zorunda kaldı.

blank

Çalışkanlığı herkes tarafından bilinen Burcu Esmersoy, Pazar gününe denk gelen Sevgililer Günü’nde de çalışmayı ihmal etmiyor. Başarılı sunucu, “Ben o gün çalışıyorum zaten. Kampanya çekimim var. Müsait değilim” açıklamalarını yaparak kendisine gelen teklif mesajlarının önüne geçmeye çalıştı.

Gündemden Düşmüyor

blank

Her yaptığı ve her konuştuğu ile olay olan Burcu Esmersoy, gündemden düşmüyor. Sevgililer Günü çağrısı ile çokça konuşulan güzel sunucu, ardından “Çalışıyorum, yapmayın.” açıklamasıyla da gündemdeki yerini korumayı başardı.

“Sırtımız Yere Gelmez”

blank

Birkaç sene önce de emlak zengini olduğu iddiasıyla gündemden düşmeyen Esmersoy, geçtiğimiz gün “Fena sayılmam. Sırtımız yere gelmez” açıklaması yine çok konuşuldu. Kazandığı parayı gayrimenkule yatıran güzel sunucu, her ne yapıyorsa ses getirmeyi başarıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz