Selin Ciğerci’nin Futbol Takımı Satın Alan Eşinden Ses Getiren Konuşma: “Yenemeyeceğimiz Takım Yok!”

Demet Gümüş

Haberler

11 Şubat 2021

Selin Ciğerci’nin Futbol Takımı Satın Alan Eşinden Ses Getiren Konuşma: “Yenemeyeceğimiz Takım Yok!”

Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra, futbolu bırakmasının ardından yeni bir futbol takımı satın alarak yöneticilik görevine başlamıştı. Bayrampaşa Futbol Takımı’nın dün aldığı galibiyet sonrası Gökhan Çıra, yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

Futbol Takımı Satın Aldı

Selin Ciğerci’nin istememesinden dolayı futbolu bırakmış olan eşi Gökhan Çıra, futboldan kopmak istememiş ve geçtiğimiz aylarda Bayrampaşa Futbol Takımı’nın yarısını satın almıştı. Asbaşkan olduğu ilk günden beri takımı ile farklı başarılara imza atan Gökhan Çıra’ya en büyük destek eşi Selin Ciğerci’den geldi.

Motivasyon Konuşması

Gökhan Çıra’nın yarısını satın almış olduğu futbol takımı, dün büyük bir galibiyet elde ederek Çıra’yı gururlandırdı. Mutluluğunu sosyal medya hesabından hayranlarıyla paylaşan Gökhan Çıra’nın maç sonu takımına yaptığı motivasyon konuşması da dikkat çekti.

blank

Çıra, takımı ile yaptığı konuşmayı Instagram hesabından “Biz çok iyi takımız. Geriden gelip, böyle hırsla mücadele edip kazandığınız için çok teşekkür ederim.” notu ile paylaştı. “Ben inanıyorum; bu takım böyle oynasın yenemeyeceği takım yok.” açıklamasını yapan Gökhan Çıra, kutlamalara doyamadı.

Selin Ciğerci’den Eşi Gökhan Çıra’ya Destek

blank

Galibiyetin ardından art arda paylaşımlar yapan Gökhan Çıra’ya en büyük destek yine eşi Selin Ciğerci’den geldi. Maç sonucunu kendi Instagram hesabından paylaşan Selin Ciğerci, “Tebrikler Kocam.” notunu düştü.

blank

Geçtiğimiz günlerde, Uçankuş TV’ye “Evde benim sözüm değil, kocamın sözü geçer.” diyen Ciğerci, Gökhan Çıra’nın yaptığı paylaşımları da kendi sayfasında paylaştı.

Selin Ciğerci’den Hediye

Eşiyle haklı gururunu gözler önüne seren Selin Ciğerci, Bayrampaşa Futbol Takımı oyuncularına bir de söz verdi. Haftaya Bursa ile maç yapacak olan Bayrampaşa Takımı’na, “Haftaya da yenerseniz, annelerinize ve kız arkadaşlarınıza hediyeler vermek istiyorum.” diyen Ciğerci ilk primi de vermiş oldu.

blank

Gökhan Çıra ise eşi Selin Ciğerci’nin bu sözü üzerine, “İlk prim aşkımdan geldi.” açıklamasını yaptı. Gökhan Çıra’nın ses getiren konuşmasının ardından başarıya odaklanan takım, bakalım Selin Ciğerci’nin bu sözlerine de karşılık verecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz