Sevgilisi ile Sarmaş Dolaş Görüntü Veren Dilan Çiçek Deniz Aşka Geldi: “Hepsini Birlikte İzleyelim”

Aleyna

Haberler

11 Şubat 2021

Sevgilisi ile Sarmaş Dolaş Görüntü Veren Dilan Çiçek Deniz Aşka Geldi: “Hepsini Birlikte İzleyelim”

Şu sıralar, Alev Alev dizisindeki oyunculuğu ile göz dolduran Dilan Çiçek Deniz aşka geldi ve sosyal medya hesabından sevgilisi Alihan Aloğlu ile sarmaş dolaş bir fotoğrafını yayınladı.

Farklı İsimlerle Adı Anıldı

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Dilan Çiçek Deniz, genç yaşına rağmen başarılı projelerde yer almış ve gündemde en çok konuşulanlar arasında yerini almıştı. Genç yıldızın adı pek çok kez farklı isimlerle aşk dedikodularına karışmış olsa da o aşkını saklamadan yaşayan bir isim.

blank

Bir süredir ilişki yaşamayan Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz Ekim ayında Alihan Aloğlu ile bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülenmişti. İlişkileri bu şekilde açığa çıkan ikili, ara sıra objektiflere yakalansa da açıkça görüntü vermekten her zaman çekindi.

Romantik Dakikalar

blank

Geçtiğimiz aylarda sevgilisi ile görüntülenen Dilan Çiçek Deniz, muhabirlerin ilişki soruları üzerine “Her şey yolunda. Mutluyuz” yanıtını vermişti. Cemiyet hayatının genç isimlerinden olan Alihan Aloğlu ile aşk yaşayan güzel oyuncu, sevgilisi ile yaşadığı romantik dakikaları sosyal medya hesabından paylaşarak aşkını ilan etmiş oldu.

blank

Genç oyuncu Dilan Çiçek Deniz, Instagram hesabından Alihan Aloğlu ile gün batımını seyrettikleri bir fotoğrafı “Bütün gün batımlarını birlikte izleyelim.” notu ile paylaştı. Sevgilisiyle romantik dakikalarını hayranları ile paylaşan güzel oyuncunun sarmaş dolaş halleri de gözlerden kaçmadı. Aynı zamanda güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, çektiği günbatımı fotoğraflarını da paylaşmaktan geri kalmadı.

Dilan Çiçek Deniz Aileye Girdi

blank

Aşkları dolu dizgin devam eden genç aşıklar, her fırsatta görüşmeye devam ediyor. Akşamüstü bir restoranda yemek yerken görüntülenen çifte, Alihan Aloğlu’nun abisi Selhan Aloğlu ve babası Sedat Aloğlu da eşlik etmişti. Bu görüntü Dilan Çiçek Deniz’in Aloğlu ailesine girdiği şeklinde yorumlanmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz