Evliliklerindeki Krizi Geride Bırakan Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı Çiftinden Karşılıklı Aşk Pozları

Aleyna

Haberler

10 Şubat 2021

Evliliklerindeki Krizi Geride Bırakan Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı Çiftinden Karşılıklı Aşk Pozları

En beğenilen çiftler arasında yer alan Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı bir dönem evliliklerinde büyük bir kriz yaşamış ancak ikili yaşadıkları sorunu geride bırakmayı başarmıştı.

Ayrılık Noktasına Geldiler

Hayranları tarafından büyük ilgi gören Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı çiftinin, bir dönem evliliklerinde büyük sorunlar yaşadıkları iddia edilmişti. Ayrılığın eşiğine geldikleri söylenen çift hakkında bu dedikodulara sebep olansa; oğulları Can’ın doğum gününde tek tek fotoğraf paylaşmalarıydı.

blank

Aralarında anlaşmazlıklar yaşandığının iddia edilmesinden bir süre sonra ünlü çifti, yakın arkadaşları Kıvanç Tatlıtuğ’un barıştırdığı iddia edilmişti. Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı çifti yaşadıkları sorunu atlatarak evliliklerine devam etmişlerdi. Bu durum da, ikilinin hayranlarını epey mutlu etmişti.

Karşılıklı Aşk Pozları

Sorun yaşadıkları iddia edildiği dönemde birlikte hiçbir şekilde fotoğraf paylaşmayan çift, barıştıktan sonra sosyal medya hesaplarından bol bol paylaşım yapmaya başladı. Hemen hemen her hafta paylaşım yapan çift için hayranları, “Allah nazarlardan saklasın.” yorumunu yapmayı da ihmal etmiyor.

İşte, Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı çiftinden gelen aşk pozları…

Sedef Avcı’dan “Kutlama”

Sedef Avcı, eşi Kıvanç Kasabalı ile güneşin tadını çıkardıkları bir fotoğrafı Sezen Aksu’nun “Kutlama” isimli şarkısının sözlerini not düşerek paylaştı. Avcı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma kısa sürede binlerce yorum ve beğeni yağdı.

Kıvanç Kasabalı ise geçtiğimiz hafta, oğlu Can ile birlikte Sedef Avcı’nın doğum günü için bir paylaşım yaptı. Kasabalı, oğlu ile birlikte Sedef Avcı’yı öpücük yağmuruna tuttukları bir fotoğrafı, “Doğum günü öpücüğü.” notu ile paylaştı. Aynı fotoğrafı Sedef Avcı da kendi Instagram hesabından paylaşarak, “Sevdiklerimle yaşadığım her güne şükürler olsun.” notunu düştü.

Çok sevilen ikili, sık sık hafta sonunun keyfini çıkarıyor ve bunu da hayranları ile paylaşmayı ihmal etmiyorlar. Eşi Kıvanç Kasabalı ve oğlu Can ile birlikte çekildikleri bir fotoğrafı Sedef Avcı, “Pazar keyfi.” notu ile paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz