14 Şubat’a Böyle Girdi! Merve Boluğur Kendisine “Canım Sevgilim” Diyerek Bir Kutlama Hazırladı

Aleyna

Haberler

15 Şubat 2021

14 Şubat’a Böyle Girdi! Merve Boluğur Kendisine “Canım Sevgilim” Diyerek Bir Kutlama Hazırladı

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, 14 Şubat için tek başına bir kutlama yaptı. Çünkü sevgilisi artık “kendisi”!

Merve Boluğur

Ünlü oyuncu -şu sıralar YouTuber- Merve Boluğur, hayranı olan Burak Dayı’yla yaşadığı yaz aşkıyla çok ses getirdi. Bu aşkın olay yaratacağı, ünlü oyuncunun yeni ilişkisini tam da eski eşi Murat Dalkılıç ve Hande Erçel’in ayrıldığı gün açıklamasından belliydi!

Merve Boluğur Burak Dayı

Çoğu ünlünün aksine bir hayranıyla aşk yaşamayı tercih eden Merve Boluğur, sevgilisiyle paylaştığı fotoğraflarla olay yarattı. Bu ilişki gündemden hiç düşmedi ama bitişi sessiz sedasız oldu. Instagram’daki yorumlarla başladığı söylenen aşk, çiftin birbirini Instagram’dan takip etmeyi bırakmasıyla bitti. Murat Dalkılıç’tan ayrıldıktan sonra aşktan yana yüzü gülmeyen ünlü oyuncu, yine hüsrana uğradı.

Merve Boluğur

Burak Dayı’dan eylül ayında ayrılan Merve Boluğur, o zamandan beri yalnız. Aşkla değil çok konuşulan YouTube kanalı ve iddialı müzik projeleri için hazırlık yapmakla meşgul. Ama 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamayı ihmal etmedi. Hem de şaşırtan bir tercih yaparak!

“Canım sevgilim”

Merve Boluğur

Merve Boluğur, 14 Şubat’ı yeni sevgilisiyle kutladı, yani “canım sevgilim” dediği kendisiyle! Birkaç aydır bir “aydınlanma” yaşadığı aşikar olan ünlü oyuncu, artık mutluluğu kendisinde arıyor belli ki.

Merve Boluğur

Mumlar eşliğinde “sevgilisiyle” güzel bir kutlama yapan Merve Boluğur’a köpeği de eşlik etti.

Merve Boluğur

Sevgililer Günü’nü sevgisinden asla şüphe duyulmayacak bir köpekle kutlamak güzel bir seçim. Ama Merve Boluğur’un 14 Şubat için tek sürprizi bu değildi tabii ki!

14 Şubat Skeçleri

Merve Boluğur

Merve Boluğur, YouTube kanalı için sık sık ilişkilerle ilgili video üretiyor. Hal böyle olunca, 14 Şubat’ı es geçmesi mümkün değildi! O da tiyatrocu ve YouTuber Özkan Sağın’la beraber 14 Şubat’la ilgili skeçler çekti. Sevgililer Günü ve aşk hakkındaki gerçek düşüncelerini de bu videodan öğrenebilirsiniz!

Umarız, Merve Boluğur tam da istediği gibi bir aşk yaşar ve bir dahaki 14 Şubat’ı onunla beraber kutlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz