Çocuklar Gibi Şendi! Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Karlar Altında Dans Etti

Aleyna

Haberler

15 Şubat 2021

Çocuklar Gibi Şendi! Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Karlar Altında Dans Etti

Ünlü oyuncu Melis Sezen, kar yağdığı için çocuklar gibi şen! Sezen’in karda dans ederken yaptığı paylaşımdan adeta mutluluk taşıyor.

Melis Sezen

Ünlü oyuncu Melis Sezen, bu sezonun en beğenilen dizilerinden “Sadakatsiz”de canlandırdığı Derin karakteri sayesinde büyük bir çıkış yaptı. Bir evliliğin bitmesine neden olduğu için Derin’i sevmeyen çok fazla insan olsa da onun çelişkilerini ve yaşadıklarını anlayanlar da var.

Melis Sezen

Bu da Melis Sezen’in oyunculuğunun gücünü ve senaryo başarısını gösteriyor! Normalde “kötü kadın” olarak damgalanacak bir karakteri tüm boyutlarıyla anlatıp izleyiciye sevdirebiliyor. Bir oyuncu daha ne ister ki?

Melis Sezen

Hal böyle olunca, Melis Sezen’i neredeyse tüm YouTube programlarında, dergi çekimlerinde ve talk showlarda görmeye başladık. Bu sohbetlerden öğrendik ki, Melis Sezen kıpır kıpır ve dans etmeye bayılan biri. Bu tutkusunu röportajlarında sık sık belirten oyuncunun dans yeteneğini Enis Arıkan’la hazırladığı dans gösterisinde de görmüştük!

Formunu Dansa Borçlu

Melis Sezen

Melis Sezen, düzgün fiziğiyle de dikkat çeken ve kendine iyi bakan bir isim. Biz bu formunu spora borçlu olduğunu düşünüyorduk ama dans daha büyük bir etkenmiş. Ünlü oyuncu, pilatese de önem veriyor ama spor olarak dans etmeyi daha çok seviyor. Salsa, bachata ve tango yapan Melis Sezen, “Salsa da tango da vücudu inanılmaz sıkılaştıran ve merkezi güç isteyen danslar” diyor.

Son paylaşımıyla tekrar anladık ki, dans onun için bir form tutma aracı değil gerçek bir tutku!

Kar Bile Engel Olamadı

Melis Sezen

Melis Sezen, inanılmaz bir mutlulukla kar altında dans etti. Ama merak etmeyin, tango yapmaya kalkmadı!

En sevimli ve sıcak tutan kıyafetlerini giyip karlar altında dans eden ünlü oyuncu, görenlerin içini ısıttı. Melis Sezen’in gülüşü, canlandırdığı Derin karakteri yüzünden kendisini hiç sevmeyen Seren Serengil’i bile yumuşatacaktır!

Hayata her zaman pozitif bakmayı ve gülmeyi sevdiğini söyleyen Melis Sezen, son dans videosuyla bunu tekrar gösterdi. Umarız, her zaman böyle mutlu olur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz