Survivor’da Kanka Olan Nisa ve Cemal Can’ın Görüşmeme Sebepleri Ortaya Çıktı: “Onun Hayatında Ben Hiç Yoktum!”

Aleyna Özyaman

Haberler

16 Şubat 2021

Survivor’da Kanka Olan Nisa ve Cemal Can’ın Görüşmeme Sebepleri Ortaya Çıktı: “Onun Hayatında Ben Hiç Yoktum!”

Survivor yarışmasıyla hayatımıza giren Nisa Bölükbaşı, bir diğer yarışmacı ve Survivor süresince kendisine “abi” diye hitap ettiği Barış Murat Yağcı ile ilişki yaşamaya devam ediyor.

Nisa Bölükbaşı

Çift hakkında yaz aylarından beri ortaya atılan aşk iddiası uzun süre taraflarca yalanlansa da; ortaya çıkan öpüşme videosu magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İlişkilerini itiraf etmek zorunda kalan Barış ve Nisa, Youtube videolarında da aşklarını cümle aleme haykırıyorlar.

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı

Nisa, sadece kendi Youtube kanalı için videolar çekmiyor. Konuk olduğu kanallarda da oldukça çarpıcı açıklamalar yapıyor. Dün, Cemal Can hakkında yaptığı açıklama hepimizi şaşırttı.

“Cemal Can’ı Özlüyorum!”

Cemal ve Nisa

Nisa Bölükbaşı, dün “Bi’ Başka” isimli Youtube kanalına konuk olarak hakkındaki soruları cevaplandırdı. Program boyunca pek çok şey konuşuldu ancak en dikkat çeken konulardan biri; şampiyon Cemal Can Canseven’le olan yakın dostluğuydu. 6 ay boyunca yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen kankaları, Survivor bittikten sonra neredeyse hiç yan yana göremedik.

Aralarında bir husumetin yaşanıp yaşanmadığı merak ediliyordu. Nisa’dan herkesi şaşırtan Cemal Can açıklaması geldi: “Cemal Can adada en yakın olduğum kişiydi. Her şeyi konuşuyorduk, her yerde konuşuyorduk, her şeyi beraber yapıyorduk ama oradaki psikoloji baya değişik biliyorsun. Bence orada şöyle oldu, Cemal Can’ın içindeki gerçek Cemal ortaya çıktı ama tabii gerçek hayata döndüğünüz zaman, yemeğe kavuştuğunuz zaman normal hayattaki halinize dönüyorsunuz. Cemal de kendi hayatına döndü, kendi hayatını seviyor belli ki. O hayatın içinde de hiçbir zaman ben yoktum. Şu anda Cemal Can’la görüşmüyoruz, herkesin kendi hayatı var ama ben Cemal Can’ı özlüyorum, çok özlüyorum!” açıklamasını yaparak Cemal Can’la görüşmediğini ve onu özlediğini dile getirdi.

Cemal ve Nisa

Survivor dostlukları uzun soluklu olmuyor nedense. Umarız özlem giderebilirler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz