Sosyetik Güzel Aslışah Alkoçlar Hamilelik İddialarını Nikah Öncesi Yalanladı Ama Story’deki Detay Onu Ele Verdi!

Aleyna

Haberler

16 Şubat 2021

Sosyetik Güzel Aslışah Alkoçlar Hamilelik İddialarını Nikah Öncesi Yalanladı Ama Story’deki Detay Onu Ele Verdi!

Sosyetenin en konuşulan ve dikkat çeken isimlerinden Aslışah Alkoçlar, bir süredir birlikte olduğu Kaan Demirağ ile geçtiğimiz hafta masal tadında bir düğünle dünyaevine girdi.

Evlilik teklifi, nişan ve düğünün 3 ay gibi kısa bir sürede yapılmış olması, meraklı magazinciler tarafından “Aslışah Alkoçlar hamile mi?” sorusunun sorulmasına sebep oldu. Ancak Aslışah Alkoçlar, nikahtan önceki günlerde Instagram hesabından bu iddiayı yalanlayarak “öyle bir şey yok” açıklamasını yapmıştı.

Hamilelik iddiası yalanlandı fakat Aslışah Alkoçlar’ın nikah boyunca göbeğini gelin çiçeğiyle kapatması gözlerden kaçmadı. Bu sebeple nikah gününde de pek çok magazinci tarafından hamilelik iddiaları ortaya atıldı. Ancak dün, sivri diliyle nam salan Instagram sayfası Zamazingo’nun iddiasına göre Aslışah Alkoçlar’ın attığı storydeki bir detay, hamile olduğunu gözler önüne sermiş!

Düğün Boyunca Karnını Gizlemişti

Koronavirüs Pandemisi nedeniyle 15 kişilik sade bir nikah töreni yapmak zorunda kalan Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ, nikahtan sonra kendi aralarında eğlenmeyi ihmal etmediler. Hem aile ve nikah fotoğraflarında hem de eğlence sırasında çekilen fotoğraflarda herkesin dikkatini çeken bir nokta vardı. O da güzel gelinimiz Aslışah Alkoçlar’ın gelin çiçeğiyle karnını kapatmasıydı.

Nikah fotoğrafları sosyal medyaya yüklenmeye başlayınca Aslışah Alkoçlar’ın hamilelik iddiaları yeniden alevlenmeye başladı. Ancak Aslışah Alkoçlar ya da Kaan Demirağ’dan hiçbir açıklama gelmedi.

Bugün ise Zamazingo ortaya yepyeni bir iddia attı. İddiaya göre Aslışah Alkoçlar kendi kendini ele vermiş!

Hamilelik Kitabı Storyde Göründü

İlk olarak Zamazingo’nun gün yüzüne çıkardığı iddiaya göre, Aslışah Alkoçlar’ın Instagram’a attığı storyde ünlü doktor Banu Çiftçi’nin “Hamilelik ve Doğum” isimli kitabının ucu gözükmüş!

Magazin sayfaları arasında yayılan bu fotoğrafı Aslışah Alkoçlar kısa süre içinde storysinden kaldırsa da artık çok geçti. Zaman geçmeden bütün magazin camiasına yayılan bu haber “Aslışah Alkoçlar hamile!” iddiasının ortaya atılmasına sebep oldu.

blank

Tabii şu anlık bu konu sadece iddiadan ibaret, doğru mu yanlış mı bilemiyoruz. Belki de Aslışah Alkoçlar gelecekteki bebeği için hazırlık yapıyordur. Kendisinden ya da eşi Kaan Demirağ’dan bir açıklama gelene kadar gerçeği öğrenemeyeceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz