Sefirin Kızı’nın Reytinglerdeki Düşüşü Devam Ediyor: Tuba Büyüküstün’ün Bile Kurtaramadığı Dizide Final Çanları!

Aleyna

Haberler

16 Şubat 2021

Sefirin Kızı’nın Reytinglerdeki Düşüşü Devam Ediyor: Tuba Büyüküstün’ün Bile Kurtaramadığı Dizide Final Çanları!

Star TV’nin sevilen dizilerinden olan Sefirin Kızı’nda işler hiç de yolunda gitmiyor! Kısa süre içinde pek çok oyuncusunu kaybeden dizi, reytinglerde ilk onun içine bile giremiyor. Diziye Tuba Büyüküstün başta olmak üzere birçok farklı simalar ve karakterler eklense de; eklenen bu kişiler diziyi kurtaracak gibi durmuyor.

Sefirin Kızı

Yayınlanmaya başladığı ilk aylarda reyting sıralamasında zirveyi domine eden Sefirin Kızı, araya Koronavirüs pandemisinin girmesiyle birlikte büyük bir düşüş yaşadı. Eski popülerliğini kaybeden diziden başrol oyuncular da ayrılmaya başlayınca, durum daha kötüye gitmeye başladı.

Sefirin Kızı

Neslihan Atagül, Uraz Kaygılaroğlu ve Bülent Şakrak gibi önemli isimlerin Sefirin Kızı dizisinden ayrılmasıyla, bambaşka bir yöne ve hikayeye evrilen dizinin yeni bölümü dün akşam Star TV’de yayınlandı. Ancak hiçbir kategoride başarı yakalayamayan Sefirin Kızı, ilk ona bile girmeyi başaramadı. Düşük reytinglerle yoluna devam eden dizinin sevenleri “Final yaklaştı mı?” sorunu sormaya başladı.

Tuba Büyüküstün Bile Reytingleri Arttıramadı!

Sefirin Kızı

Sefirin Kızı dizisinde başroldeki “Nare” karakterini canlandıran Neslihan Atagül, “Geçirgen Bağırsak Sendromu” nedeniyle dizisiden ayrılmak zorunda kalmıştı. Neslihan Atagül’ün diziden ayrılması sevenlerini bir hayli üzdü. Dizinin yapımcıları, Neslihan Atagül’den boşalan başrol için güzel oyuncu Tuba Büyüküstünle anlaştılar.

reyting

Hatta rekor bir ücretle diziyi kabul eden Tuba Büyüküstün’ün kadroya dahil edilmesi, sosyal medyada büyük bir patlamaya sebep oldu! Ancak bu patlama kısa sürdü, Tuba Büyüküstün’ün gelişi bile Sefirin Kızı’nın reytinglerini yükseltmeye yetmedi.

Sefirin Kızı

Dün akşam Star Tv’de yeni bölümü ekrana gelen diziden, son olarak “Kahraman” karakterini canlandıran Bülent Şakrak ayrıldı. Kısa zamanda birçok sevilen oyuncusunu kaybeden diziye yeni karakterler eklense de; eski popülerliğine kavuşması çok zor. Bakalım zaman Sefirin Kızı dizisi için neler getirecek, merakla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Hamide 16 Şubat 2021

Çünkü nare gibi kimse olmuyo ilk başta Neslihan Atagül olmasaydı belki ama Neslihan gidince hiç olmadı . Bende ara ara Melek için izzliyorim onun sahneleri için

Turkmen 16 Şubat 2021

Nare çok sıcak kanlı ve doğal mavi ise çok soğuk

Deniz 17 Şubat 2021

Panik anıyla verilen kararlar hep Hicran la sonuçlanır.Eger bu diziyi güzel bir sona bağlayarak bitirseydiniz hem çok güzel bir final olacaktı hemde hayranlarınin içi rahat olacaktı.Bu neyin algısı neyin paniği ki yeni bir oyuncuyla devam edilme kararı alındı.Brnce güzel bir final en iyisi olacaktı hemde dizi tadında kalacaktı.

Nermin Çevik 17 Şubat 2021

Nare ve gedizin gidişi dizinin sonunu hazırladı mavi çok soguk kaldı

Özlem 17 Şubat 2021

Biz sefirin kızını biz neslihan atagül ile tanıdık sevdik sancarın naresi olarak şimdi hiç eskisi gibi değil

Nilufer 17 Şubat 2021

Final yapisin film saçmaladı naresiz yani Neslihan atagul suz tadı yok soğuduk diziden seferin kızı Neslihan atagüllen final yapılsaydı daha iyi olurdu

Yorum Yaz