15 Yıl Sonra Olmaz Denilen Oldu! Arka Sokaklar’ın Başrollerinden Biri Diziye Veda Ediyor

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

15 Yıl Sonra Olmaz Denilen Oldu! Arka Sokaklar’ın Başrollerinden Biri Diziye Veda Ediyor

Türkiye’nin en sevilen dizilerinden Arka Sokaklarda beklenmedik bir gelişme herkesi çok şaşırttı. Ünlü ismin diziden ayrılması Arka Sokak hayranlarını adeta yasa boğdu.

arka sokaklar onur bay

Kanal D’nin en fenomen dizilerinden Arka Sokaklar, birbirinden heyecanlı bölümleriyle hız kesmeden devam ediyor. 15 yıldır ekranlarda fırtınalar estiren sevilen dizi, bu süreçte popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyerek Türkiye dizi tarihine adını altın harflerle yazdırmayı başardı. Ekran macerası en uzun soluklu projelerden biri olan Arka Sokaklar, çarpıcı konusu ve güçlü kadrosuyla uzun süre daha sevenleriyle buluşacak gibi duruyor.

arka sokaklar onur bay

Başrollerinde Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla) gibi isimlerin olduğu fenomen diziden hayranlarını çok üzecek bir haber geldi.

Arka Sokaklar’a Henüz 10 Yaşındayken Başlamıştı

arka sokaklar onur bay

Fenomen dizinin izleyicileri bugün beklenmedik bir gelişme ile sarsıldı. Arka Sokaklar’ın en sevilen karakterlerinden biri olan Tekin’e hayat veren Onur Bay’ın diziye veda edeceği öğrenildi. Arka Sokaklar’a henüz 10 yaşındayken başlayan Onur Bay’ın 15 yılın ardından böyle bir karar alması herkesi çok şaşırttı. Ekranları önünde büyüyen Onur Bay, Arka Sokaklar’ın yeni sezonunda olmayacak. Başarılı oyuncunun yeni projesinin ne olacağı ise dizinin sevenleri tarafından merak konusu oldu.

Dilara Aksüyek ile İlişkilerine Noktayı Koydular

arka sokaklar onur bay

İstanbullu Gelin’de canlandırdığı İpek rolü ile büyük bir çıkış yapan 31 yaşındaki güzel oyuncu Dilara Aksüyek ile geçtiğimiz aylarda aşka yelken açan Onur Bay magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Aralarındaki yaş farkından dolayı çok konuşulan ünlü çift kısa bir ayrılık dönemi yaşasa da aşklarına yeniden bir şans vermişlerdi. Ancak ikiliden yine üzücü haber geldi. Ünlü çiftin yeniden ayrıldığı konuşulmaya başladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz