20 Yıllık Mucize Esra Erol’da Çözüldü! Kardeşlerin O Anlarında Gözyaşları Sel Oldu

Aleyna

ATV

3 Haziran 2021

20 Yıllık Mucize Esra Erol’da Çözüldü! Kardeşlerin O Anlarında Gözyaşları Sel Oldu

ATV’nin sevilen programlarından Esra Erol’da bu hafta yine tüm izleyenleri gözyaşlarına boğacak bir hikayeye tanık oldu. Bir süredir bu hikayenin çözüme kavuşmasını bekleyenler en sonunda mutluluk gözyaşları döktüler. Sonunda herkesin iyi dileklerini toplamayı başaran Ömer ve Emre kardeşler annelerine kavuştular. Olmaz denilen şey Esra Erol’un programı sayesinde gerçeğe dönüştü.

Emre ve Ömer’in Dramı

Emre ve Ömer kardeşlerin Esra Erol’un programına katılma istekleri oldukça ilginç ve acı dolu bir hikaye. İki kardeş bugüne kadar hiç görmedikleri annelerini bulmak için yola düşüyorlar ve Esra Erol’a başvuruyorlar. Her iki kardeş de yaşça çok genç olmalarına rağmen hem yıllar önce onları terk eden annelerini bulmak istedikleri için hem de yaşlarından çok olgun konuşmalarından dolayı herkesin sempatisini kazandılar. Tüm izleyicilerin kalbine taht kuran Ömer ve Emre’nin hayat hikayeleri açıldıkça kardeşlerin gerçekten dram dolu bir geçmişleri olduğu ortaya çıktı.

Başka Kardeşleri de Varmış!

blank

Bu esnada anne Lamiye ile ilgili aramalar başladı ve annelerini tanıyan insanlardan bazı bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Ve sonunda anne Lamiye bulundu. Fakat Lamiye’nin hayatı da çocuklarınınki kadar acı ve dram dolu bir hayat çıktı. Hatta yıllardır birçok kişi tarafından mağdur edilmiş ve istismara uğratılmış olan Lamiye’nin Ömer ve Emre dışında da çocukları olduğu ortaya çıktı. O çocuklar da aynen Ömer ve Emre gibi evlatlık olarak başkalarına verilmişti. Derken oldukça ilginç bir şekilde o kardeşler de bulundu ve birbirlerini hiç tanımayan kardeşler stüdyoda buluştular.

20 Yıl Bekleyen Mucize

blank

Sıra ise anneleri Lamiye’ye gelmişti. Ancak Anne Lamiye kendisine ulaşıldığında ilk etapta çocukları ile görüşmek istemediğini beyan etti. İzmir’de bulunan anne canlı yayında konuşarak “Ben kötü yoldayım, çocuklarımı görmek istemiyorum” dedi. Fakat daha sonra Esra Erol’dan bir müjdeli haber daha geldi ve Lamiye çocukları ile stüdyoda buluştu. 20 yıl sonra ilk kez tüm kardeşler ve anneleri bir araya gelerek sarıldılar. Bu mucize buluşma ise tüm Türkiye’yi gözyaşlarına boğdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz