Hande Erçel Sevgilisi Kerem Bürsin’i Paylaştı Sosyal Medya Yıkıldı: Kerem Bürsin Dünya Yıldızıyla Kıyaslanıyor!

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Hande Erçel Sevgilisi Kerem Bürsin’i Paylaştı Sosyal Medya Yıkıldı: Kerem Bürsin Dünya Yıldızıyla Kıyaslanıyor!

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Hande Erçel’den sevgilisi Kerem Bürsin ile ilgili hınca hınç kıyaslama yaratacak bir paylaşım geldi. Sevgilisi Kerem Bürsin’e dair yaptığı bu paylaşım sosyal medyada ünlü oyuncuyu dünya yıldızı ile kıyaslatmaya başladı bile. Bakalım Kerem Bürsin kiminle kapışıyor?

Yalnızca Arkadaşız Günleri Bitti

hande erçel - kerem bürsin - sen çal kapımı

Fox TV’nin sevilen dizilerinden birisi olan ve bir yaz dizisi olarak başlayıp ardından yaz kış hayatımızda kalan Sen Çal Kapımı yalnızca senaryosu ile değil oyuncuları ile de sürekli gündemde. Dizinin başrol oyuncuları senaryoyu gerçek yaparak bir ilişki yaşamaya başladılar ve sonunda da bunu itiraf ettiler. Uzun bir süre “Yalnızca arkadaşız” diyen Hande Erçel ve Kerem Bürsin Maldivler fotoğrafları ile daha fazla konuşulmaya başladılar. Ve artık bu kadar çok konuşmanın ardından ikili Maldivler dönüşünde aralarında bir ilişki olduğunu açıklayıverdi.

Daha Yeni Başlıyoruz

hande erçel kerem bürsin

Aşk iddiaları doğru çıkan Kerem Bürsin ve Hande Erçel Maldivler dönüşünde havalimanına el ele gelerek fotoğraf verdiler. O gün bugündür ilişkilerini rahat rahat yaşayan Hande ve Kerem ikilisi sonunda kimselerden kaçmadan saklanmadan aşklarını yaşamaya başladılar. Hatta Hande Erçel 4 Haziran doğumlu olan sevgilisi için rahat rahat doğum günü organizasyonları bile düzenlemeye başladı. Sen Çal Kapımı setinde erken doğum günü organizasyonu düzenleyen Hande Erçel sevgilisi ile birlikte pasta keserek bir ön kutlama bile yaptı. Set arkadaşları ile birlikte paylaştıkları bu mutlu anlarını da sosyal medyadan “Daha yeni başlıyoruz” mesajı ile yayınladı.

Kerem mi Justin mi?

Hande Erçel’in bugün yaptığı Instagram paylaşımı ise Kerem Bürsin’in dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber’le kıyaslanmasına neden oldu. Erçel, Kerem Bürsin’in arabada Elsa şarkısını söylediği videosunu yayınladı. Aynı şekilde bir paylaşımı daha önce ise Justin Bieber video çekerek yayınlamıştı. Bu benzerliğin ardından sosyal medyada şu anda “Kerem mi Justin mi?” ikilemi yaşanıyor. Kısacası bu video yüzünden Kerem Bürsin dünya yıldızı Justin Bieber’le kıyaslanıyor diyebiliriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz