Sefirin Kızı’nı Çabuk Unuttu! Tuba Büyüküstün’ün Yeni Projesi Herkesi Heyecanlandırdı

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Sefirin Kızı’nı Çabuk Unuttu! Tuba Büyüküstün’ün Yeni Projesi Herkesi Heyecanlandırdı

Türkiye’nin en sevilen oyuncularından Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı’nın bittikten sonra bir süre gözlerden uzak bir şekilde kendini dinlenmeye vermişti. Ünlü isim yepyeni bir proje ile sevenrleriyle buluşacak.

sefirin kızı-tuba büyüküstün

Ülkenin hem en güzel kadınlarından hem de en başarılı oyuncularından biri olan Tuba Büyüküstün, yeni projesiyle gündeme bomba gibi düştü. Çemberimde Gül Oya, Ihlamurlar Altında, Asi, Gönülçelen, Kara Para Aşk, Cesur ve Güzel gibi fenomen projelerde yer alan güzel oyuncuyu en son Sefirin Kızı’nda izlemiştik. Neslihan Atagül’ün sağlık sebepleri nedeniyle diziden ayrılmasının ardından Sefirin Kızı kadrosuna dahil olan ünlü isim, diziye bambaşka bir soluk katmış olsa da final kararına engel olamadı.

sefirin kızı-tuba büyüküstün

Sefirin Kızı’nda duru güzelliği ve yeteneğiyle büyüleyen Tuba Büyüküstün’ün yeni projesi merak edilmeye başlanmıştı. Ünlü isimden hayranlarını çok sevindirecek bir haber geldi. Tuba Büyüküstün’ün çok farklı bir proje ile karşımıza çıkacak.

Dünyaca Ünlü Markasının Yüzü Oldu

Sefirin Kızının ile ekranlarda fırtınalar estiren Tuba Büyüküstün’ü herkes yeni bir dizi projesinde görmeyi bekliyordu ancak ünlü ismin meğer bambaşka planları varmış. Güzel oyuncu, şimdilerde dünyanın en büyük kozmetik markalarından biri olan Dior’un Türkiye’deki marka yüzü olmak için hazırlanıyor.

sefirin kızı-tuba büyüküstün

Lüks ve pahalı bir marka olmasıyla bilinen Fransız markası Dior’u daha önce birçok Hollywood yıldızı temsil etmişti. Köklü markanın Türkiye’deki yüzünün ise Tuba Büyüküstün olması güzel oyuncunun hayranlarını çok heyecanlandırdı. Valla nasıl olacak hepimiz heyecanla bekliyoruz.

Tuba Büyüküstün’ün Tek Sürprizi Bu Değil

sefirin kızı-tuba büyüküstün

Güzel oyuncunun yeni dönemde bir dijital projede de yer alacağı söyleniyor. Sefirin Kızı çekimlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul’da muhabirlerin sorularını cevaplayan güzel oyuncu, dijital bir projesi olduğundan bahsetmiş hatta bu sebeple İstanbul’a döndüğünden söz etmişti. Ancak merakla beklenen bu proje hakkında henüz net bir bilgimiz yok.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz