Dedikodu Kazanı: Ezgi Mola İlk Kez Konuştu, Şeyma Subaşı’nın Milyonluk Tektaşı, Canan Ergüder’den Haber Var!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

3 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Ezgi Mola İlk Kez Konuştu, Şeyma Subaşı’nın Milyonluk Tektaşı, Canan Ergüder’den Haber Var!

Bakalım bu ılık Perşembe gününde ünlü simalarımız neler yapmış? Güne damgasını vuran haberlerini derlediğimiz magazin turu başlıyor!

1. Şeyma Subaşı’nın Aldığı Evlilik Teklifi Güne Damgasını Vurdu!

Instagram güzelimiz Şeyma Subaşı, kimselere nasip olmayacak bir hayat yaşamaya devam ediyor! İnanmak çok zor ama Acun Ilıcalı’dan daha genç, daha yakışıklı, daha romantik ve daha zengin Meedo eniştemizi kendisine aşık etmeyi başardı! Evlilik hazırlıklarına devam eden çiftimiz ise bugün herkesi şaşırttı. Meedo, Şeyma’ya romantik bir evlilik teklifi yaparak milyon dolarlık bir tektaş hediye etti. Biz Şeyma’nın hayatını yaşamaya gelmişiz valla! Bu arada detaylar için:

2. Canan Ergüder’den Haber Var!

Güzel oyuncu Canan Ergüder, meme kanserine yakalandığı için başrol olarak yer aldığı Menajerimi Ara dizisinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ara ara sağlığı hakkında takipçilerini bilgilendirmekten geri durmayan Canan Ergüder, bugün annesiyle birlikte çektiği bir fotoğrafı paylaşarak iyi olduğunu duyurdu; “Mama Bear & Me 5. Kemo bitti. Her şey yolunda. Arayan, soran, mesaj atan, dua eden herkese sevgiler?❤️” Bu arada detaylar için:

3. Demet Akalın’dan Sert Çıkış!

Star TV’deki sabah programı sona eren Demet Akalın, NYC’de konser vermek için geçtiğimiz günlerde soluğu Amerika’da aldı. Ancak her seferinde geçinemediğinden ve müzik piyasasının artık hareketlenmesi gerektiğinden dem vuran Demet Akalın, yine linçlerin kurbanı oldu. Güzel şarkıcıya “Yarın müzisyenler şarkıcılar evine ekmek götüremiyor diye ağlayacak!” yorumu geldi. Amerika’ya konser için giden Demet Akalın ise takipçisine açtı ağzını yumdu gözünü ve para kazanmak için Amerika’ya geldiğini söyledi. Hatta biraz argo da konuştu! Bu arada detaylar için:

4. Ezgi Mola Kendisine Destek Verenlere Teşekkür Etti!

blank

Tecavüz iddiasıyla yargılanan Musa Orhan hakkında Twitter’dan; Tecavüzcü şerefsizi dışarı salan vicdanınızda boğulun. Artık yasa, dua, dilek, istek, rica, umut her şeyi elimizden aldınız ya!! Ne diyeyim! Yazıklar olsun! Yazıklar olsun!!! #MusaOrhanTutuklansin” yazan Ezgi Mola, dava edildi! Bu haberin ardından sosyal medya Ezgi Mola’yı savunmaya geçti. Güzel oyuncu kendisine destek verenlere şu sözlerle seslendi: Yalnız olmadığımı böylesine hissetmek çok güzel canlar. Hepinize çok teşekkür ederim. Sizleri çok seviyorum ve biliyorum ki bizleri sevgi kurtaracak!” Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz