17 Yıl Sonra ‘Aldatan Kadın’ İddiaları İle Tekrar Gündeme Gelen Pınar Altuğ’un İlişkilerine Mercek Tutuyoruz! Gerçekten Aldattı mı?

Aleyna

Haberler

5 Aralık 2020

17 Yıl Sonra ‘Aldatan Kadın’ İddiaları İle Tekrar Gündeme Gelen Pınar Altuğ’un İlişkilerine Mercek Tutuyoruz! Gerçekten Aldattı mı?

Pınar Altuğ, Jülide Ateş’in “40” programına katılarak sorulara tüm samimiyetiyle yanıt verdi. Ama “Siz aldatan kadın mısınız” sorusuna resmen ateş püskürdü!

Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, 1990’ların sonundan beri hayatımızda olan bir isim. O dönemde ilişkileri yerine yaptığı işlerle gündemde olan ender mankenlerden biri olan Pınar Altuğ, fenomen dizi “Çocuklar Duymasın” ile oyunculuğa geçti. Ekranda yıllarca fırtınalar estiren dizide “Meltem” karakteriyle başrol oynayan Pınar Altuğ, kariyerinin zirvesine çıktı. O dönemde henüz anne olmamasına rağmen “Yılın Annesi” ödülü bile aldı! Ama sanal ve gerçeği karıştırmayı adet edinen izleyici, Altuğ’a bir bedel de ödetti.

“Askerdeki eşini aldattı” İddiası!

Pınar Altuğ ve Umut Elçioğlu

Pınar Altuğ, 1994 yılında Türkiye güzeli seçildikten sonra tanıştığı tekstilci Umut Elçioğlu’yla 2000 yılında evlendi. Ancak “Çocuklar Duymasın” ile kariyerinin zirvesine çıkan Pınar Altuğ evliliğinde sorunlar yaşamaya başladı. Umut Elçioğlu 2003’te askere gittiğinde ise bir iddia gündeme bomba gibi düştü. Pınar Altuğ, askerdeki eşini Tony Teodoridis’le aldatıyordu! Bu iddia üzerine yazılan çeşit çeşit senaryolar haftalarca gündemi meşgul etti. Ancak ne Umut Elçioğlu ne de Pınar Altuğ bu konu hakkında bir açıklama yapmadı. Sonunda Pınar Altuğ, bir basın açıklaması düzenleyerek “Ortak bir kararla boşanıyoruz, üçüncü kişi yok” demek zorunda kaldı.

Diziden Ayrılmak Zorunda Kaldı!

Çocuklar Duymasın

Pınar Altuğ, o dönemdeki yoğun baskı nedeniyle diziden ayrılmak istedi. Altuğ, “Boşanma kararını Birol Güven’e söyledim, ‘Rolüme zarar gelecekse gidebilirim’ de dedim. ‘Saçmalama’ dese de öyle bir şey oldu ki sonunda el sıkıştık ve gittim, kendim istedim” dedi. O dönemin bir başka yıldızı ve “cefakar annesi” Sanem Çelik evli yönetmeniyle kameralara yakalandığı halde diziden ayrılması söz konusu bile olmamıştı, yapımcı farkı işte!

“Beni de aldattı”

Pınar Altuğ

Pınar Altuğ, “İhanet yok” dese de boşandıktan sonra Tony Teodoridis’le ilişki yaşamaya başlaması iddiaları güçlendirdi. Ancak bir süre sonra Teodoridis de şok eden bir açıklama yaptı! “Ne ekerseniz onu biçersiniz, Umut Elçioğlu’nun başına ne geldiyse benim de başıma geldi. Ama Umut kadar sinirli değilim çünkü ben evli değildim” diyerek Altuğ’un kendisini Can Tezal ile aldattığını ileri sürdü. Altuğ, bu konuda da bir açıklama yapmadı.

“Tanıştığımızda sevgilimiz vardı”

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan

Bu iddialar hala sıcakken gündeme bir bomba daha düştü. Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan sevgiliydi! O dönemde ilişkileri ve evlenme kararları hakkında Ayşe Arman’a röportaj veren Atacan, “Tanıştığımızda ikimizin de sevgilisi vardı” dedi. “İlişkimizdeki sorunları konuşuyorduk, dertleşiyorduk. İlişkilerimiz bittikten bir süre sonra aşkımı itiraf edebildim” dese de bu cevaplar Altuğ’a olan öfkeyi daha da artırdı.

17 Yıl Geçse de Soruluyor!

Pınar Altuğ

Pınar Altuğ birkaç gün önce Jülide Ateş’in “40” programına katıldığında “Aldatan kadın mısınız” sorusuyla yüz yüze geldi! 17 yılın ardından ve halihazırda 12 yıllık bir evliliği varken böyle bir soruyla karşılaşan Altuğ adeta ateş püskürdü.

Pınar Altuğ, “Sana ne ya da kime ne? Ben ilk kocamla evlenirken ‘niye seviyorsun?’ diye sordunuz mu? Boşanırken niye soruyorsunuz? Üstüne üstlük de boşanan benim. Kaldı ki ben birinin yuvasını mı bozmuşum? Kendi evliliğimden vazgeçtim. Dolayısıyla bu onu ve beni ilgilendirir” dedi. Bu açıklamaları tepki gördüğü kadar destek de topladı. “Bu soruları diğerlerine soramadınız” diyerek eleştirilen Jülide Ateş sonraki konuklarına nasıl davranacak, merak ediyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz