Demet Akalın’ın Gazabına Uğrayan İdil Yazar’dan Cevap Gecikmedi: “Aldırışa Alınacak Bir Şey Göremedim!”

Aleyna

Haberler

5 Aralık 2020

Demet Akalın’ın Gazabına Uğrayan İdil Yazar’dan Cevap Gecikmedi: “Aldırışa Alınacak Bir Şey Göremedim!”

Ünlü pop yıldızı Demet Akalın, bugünlerde bildiğiniz gibi çok aktif! Bir yandan yakın dostu Alişan ile birlikte sabah programı yapıyor, bir yandan yeni çıkardığı Kahır isimli single çalışmasının tanıtımını yapıyor, bir yandan da makyaj markası için çalışmalara devam ediyor! Bütün bunlar yetmezmiş gibi; Instagram storylerinde televizyon programlarına eleştiri de bulunuyor!

Sıla’dan Aldığı Şarkıyla Çok Konuşuldu!

Demet Akalın, yeni single’ı Kahır’ı ünlü sanatçı Sıla Gençoğlu’ndan aldığını açıklamıştı. Hatta bunu açıklamakla kalmadı ve “Sıla bana neden bu şarkıyı verdi bilmiyorum. Ben olsam vermezdim, şarkı çok iyi!” demişti sunduğu sabah programında! Bu itiraf aslında tam Demet Akalın’ın yapabileceği bir hareketti!

Demo’dan Yeni Makyaj Markası Geliyor!

Çıkarttığı single’ın üzerinden birkaç gün geçmişti ki, yeni bir haber verdi bizlere Demet Akalın! Instagram hesabından bugün paylaştığı storylerde yeni bir makyaj markası kurduğunu ve Şubat ayından beri bu marka için çalıştığını duyurdu!

Seda Sayan, Gülşah Saraçoğlu ve Ebru Polat’tan sonra Demet Akalın’da 2020’de marka sahibi olan ünlüler kervanına katıldı. Kişisel marka kurmak 2020’de akım haline geldi desek yanlış olmaz.

Demet Akalın’ın yeni makyaj markası için detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Açık Saç Görünce Delirdi!

Televizyonda seyrettiği programları yorumlamadan duramıyor Demet Akalın, Masterchef ve Survivor’da buna çok kez şahitlik ettik! Bu kez ise İdil Yazar’ın İdil’den isimli yemek programını izlerken çok sinirlendi ve bu sinirini de takipçileriyle paylaştı!

Programda açık saçları ile yemek yapan İdil Yazar’ın videosunu çekip storysinde paylaşan Demet Akalın tepkisini: “Saçlar!!!! Kadın asla aldırış etmiyor!! Değişik” açıklamasıyla dile getirdi!

İdil Yazar’dan Açıklama Gecikmedi!

İdil Yazar’ın takipçileri, ne kadar Demet Akalın storysi kendisine gönderdiyse artık; İdil Yazar açıklama yapma ihtiyacı hissetti!

İdil Yazar, Instagram storysinde yaptığı açıklamada; restorant mutfağında olmadığı, ufak bir stüdyoda, kalabalık olmayan bir ekiple çalıştığını ve yemekleri kendisinin ve isteyen ekip arkadaşlarının program sonrasında yediğini söyledi.

Bu açıklamanın sonunda ise takipçilerinden daha fazla Demet Akalın storysi göndermemelerini rica etti İdil Yazar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz