Sabancı Ailesinin Veliahtı Hacı Sabancı’dan Para İsteyen Takipçisine Ayar: “Bi de Dolar Hesabı Diye Belirtmiş”

Aleyna

Haberler

5 Aralık 2020

Sabancı Ailesinin Veliahtı Hacı Sabancı’dan Para İsteyen Takipçisine Ayar: “Bi de Dolar Hesabı Diye Belirtmiş”

Sabancı ailesinin attığı adım dahi haber oluyor neredeyse! Özellikle de ailenin playboy’u Hakan Sabancı. Instagram’da Hakan Sabancı’nın birlikte olduğu kadınları dedektif gibi izleyip bulan hesaplar bile var! Bugün ise Sabancı ailesini gündeme taşıyan kişi, Sabancı ailesinin önemli veliahtlarından olan Hacı Sabancı! Kendisine gelen bir DM’i ifşa etti Hacı Sabancı. Kendisine gelen DM ise oldukça ilginç!

Tabii Hacı Sabancı deyince, biricik nişanlısı Nazlı Kayı’yı anmamak olur mu, olmaz! Daha yeni nişanlandılar bildiğiniz gibi.

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı Evleniyor!

Yıllardır birlikte olan Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı çifti, magazin dünyasında paparazilerin sevdiği ve yakalamak için can attığı çiftlerden biri! hatta geçtiğimiz yaz, Hacı Sabancı’nın sevgilisi Nazlı Kayı’yı zorla öptüğüne dair iddialar ve fotoğtaflar gün yüzüne çıkmış ve “ilişkinin sonu mu geliyor?” sorusu sorulmaya başlanmıştı ama beklenen olmadı ve Hacı Sabancı – Nazlı Kayı çifti arasındaki buzlar hızlıca eridi!

Hatta geçtiğimiz haftalarda, ilişkilerine yeni bir boyut kazandırarak evlenmeye karar verdi Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı çifti!

Hacı Sabancı, romantik bir akşam yemeğinde sevgilisi Nazlı Kayı’ya dev bir tektaşla evlenme teklifi etmiş ve Nazlı Kayı’da sevinç gözyaşları içinde bu teklifi kabul etmiş! Çiçeği burnunda nişanlı çiftimizin mutluluğu gözlerinden okunuyor! Nazlı Kayı’nın da elbisesi şahane!

Hacı Sabancı’nın annesi Arzu Sabancı’nın müstakbel gelini Nazlı Kayı’yı çok sevdiği ve artık torun sahibi olmak istediği de biliniyor. Çiftin düğün için belirlediği tarihse 2021 yazı! Sabancı ailesinin yapacağı düğünü dört gözle bekliyoruz!

Kendisinden Para İsteyen Takipçisini İfşa Etti!

Bugün ise, Hacı Sabancı kendisinden 100.000 dolar isteyen takipçisini ifşa etti!

Hacı Sabancı story

hakansabanci.com ve hacisabanci.com alan adres haklarının kendinde olduğu iddia eden kişi, bu hakları Hacı Sabancı’ya vermesi karşılığında 100.000 dolar istediğini söyleyen bir mesaj attı Hacı Sabancı’ya.

Bu kişiyi ti’ye alan Hacı Sabancı, “Dolar hesabı diye de belirtmiş, Kral” açıklamasıyla deyim yerindeyse takipçisine acımadan ayarı verdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz